Urząd Gminy Rzgów – Gmina Rzgów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Urząd Gminy Rzgów – Gmina Rzgów

Urząd Gminy Rzgów kontakt z placówką przez telefon i pocztę e-mail. Sprawdź aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Rzgów. Wydziały Urzędu Gminy Rzgowa.

Urząd Gminy w Rzgowie kontakt

Urząd Gminy Rzgów umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Gminy w Rzgowie można uzyskać na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa. W tym calu należy napisać wiadomość z zapytaniem oraz wysłać ją na odpowiedni adres e-mail. Urząd Gminy Rzgów kontakt umożliwia także stacjonarnie poprzez osobistą wizytę w instytucji. Jednak w przypadku, gdy ważne jest, aby jak najszybciej uzyskać odpowiedź, można także skorzystać z formy telefonicznej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Rzgowie

Kontakt w Urzędzie Gminy w Rzgowie można uzyskać w godzinach jego otwarcia, dlatego przed skontaktowaniem się z instytucją, warto w pierwszej kolejności sprawdzić godziny, w których są obsługiwani interesanci. Urząd Gminy Rzgów jest otwarty od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Rzgowie nie prowadzi stacjonarnej i telefonicznej obsługi petentów.

Kontakt Urząd Gminy Rzgów

Adres: plac 500-lecia 22, 95-030 Rzgów

Telefon: 42 214 12 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Rzgów:

 • poniedziałek 7:00-15:00
 • wtorek 9:00-17:00
 • środa 7:00-15:00
 • czwartek 7:00-15:00
 • piątek 7:00-15:00

Gmina Rzgów

Urząd Gminy w Rzgowie jest instytucją odpowiedzialną za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania obejmują dbanie o mieszkańców Rzgowa, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowaniem i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Urząd Gminy Rzgów to jednostka, która zapewnia wykonanie uchwał rady miasta oraz realizację zadań przewidzianych przez prawo dla miasta lub gminy. Na jego czele Urzędu Gminy Rzgów stoi wójt lub burmistrz.

Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Rzgowa odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy Rzgowa wykonują powierzone im zadania, a także współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Rzgowa realizowane są formalności z szerokiego zakresu, w tym różnego rodzaju zgłoszenia, wnioski i zażalenia.

Urząd Gminy Rzgów podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości do Urzędu Gminy Rzgowa mają obowiązek odprowadzić osoby fizyczne, prawne oraz jednostki organizacyjne, które są:

 • właścicielami obiektów budowlanych lub też nieruchomości,
 • użytkownikami wieczystych gruntów,
 • posiadaczami samoistnych obiektów budowlanych lub nieruchomości,
 • posiadaczami nieruchomości lub ich części, lub też obiektów budowlanych lub ich części, które stanowią własność jednostki samorządu terytorialnego lub Skarbu Państwa.

W placówce jaką jest Urząd Gminy Rzgów podatek od nieruchomości można zapłacić w kasie, a także online przelewem na numer konta Urzędu Gminy w Rzgowie.

Urząd Gminy Rzgów dowody osobiste

Aby złożyć wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Gminy Rzgów, należy dostarczyć odpowiednie dokumenty oraz fotografię w kolorze spełniającą wymagania. W przypadku gdy o dowód osobisty stara się osoba niepełnoletnia wypełnić wniosek muszą rodzice lub też opiekunowie prawni. Urząd Gminy Rzgowa dowód osobisty wydaje zwykle po 30 dniach roboczych od złożenia wniosku.

Mapa Urząd Gminy Rzgów

Liczba wyświetleń: 396Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS