Urząd Gminy Sadkowice – Gmina Sadkowice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Urząd Gminy Sadkowice – Gmina Sadkowice

Informacje o wydziałach oraz godzinach otwarcia Urzędu Gminy w Sadkowice. Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Urzędem Gminy Sadkowice.

Urząd Gminy w Sadkowice kontakt

Wszelkie zainteresowane osoby mogą skorzystać z aktualnych danych kontaktowych do Urzędu Gminy w Sadkowice udostępnionych na stronie. Urząd Gminy Sadkowice kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Kontakt z Urzędem Gminy w Sadkowice można uzyskać, wysyłając wiadomość na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy w Sadkowice jest forma telefoniczna. Pozwala ona na najszybsze skontaktowanie się z Urzędem Gminy Sadkowice, dlatego warto z niej korzystać szczególnie w przypadku pilnych spraw. Kontakt z Urzędem Gminy Sadkowice możliwy jest również także osobiście w siedzibie instytucji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Sadkowice

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Sadkowice są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Dlatego też przed kontaktowaniem się z UG Sadkowice, szczególnie korzystając z formy telefonicznej lub poprzez osobiste odwiedzenie placówki, warto, jest zapoznać się z godzinami, podczas których Urząd Gminy w Sadkowice jest otwarty. Urząd Gminy Sadkowice godziny otwarcia dostosował do potrzeb petentów. Na tę chwilę w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Sadkowice jest zamknięty, wszystkie formalności powinny być realizowane w dni robocze.

Kontakt Urząd Gminy Sadkowice

Adres: Sadkowice 129A, 96-206 Sadkowice

Telefon: 46 815 61 91, 46 815 61 67

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Sadkowice:

 • poniedziałek: 7:30-15:30
 • wtorek: 7:30-15:30
 • środa: 7:30-15:30
 • czwartek: 7:30-15:30
 • piątek: 7:30-15:30
 • sobota: zamknięte
 • niedziela: zamknięte

Gmina Sadkowice

Urząd Gminy w Sadkowice jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie całą gminą Sadkowice. Najczęstszym powodem odwiedzania Urzędu Gminy w Sadkowice jest:

 • rejestracja pojazdów,
 • składanie wniosków o dowód osobisty,
 • rejestracja urodzeń i zgonów,
 • zgłaszanie problemów związanych z drogami i chodnikami.

Dla mieszkańców oraz przedsiębiorców Urząd Gminy Sadkowice jest ważnym punktem na mapie. Gmina Sadkowice stawia na ciągły rozwój dostosowując wprowadzane rozwiązania do potrzeb mieszkańców Sadkowice. Urząd Gminy Sadkowice składa się z różnych wydziałów, z których każdy pełni określone funkcje i odpowiada za konkretne obszary administracyjne. Dzięki temu podziałowi, mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do właściwego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania formalności i zapewnia skuteczne wsparcie w różnorodnych kwestiach.

W UG Sadkowice funkcjonuje między innymi Wydział Komunikacji Gminy Sadkowice, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Infrastruktury. Każda z utworzonych jednostek wewnętrznych posiada indywidualne zadania i obowiązki.

Wydziały Urzędu Gminy Sadkowice

Urząd Gminy Sadkowice to instytucja, która ma za zadanie zarządzać i administrować gminą, dbając o dobro jego mieszkańców, planując i realizując inwestycje, zarządzając infrastrukturą oraz prowadząc sprawy związane z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Aby jak najlepiej zrealizować swoje zadania Urząd Gminy Sadkowice został podzielony na wydziały wewnętrzne.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Sadkowice

Wydział Komunikacji to jedna z najważniejszych jednostek Urzędu Gminy Sadkowice, która zapewnia mieszkańcom pomoc w załatwianiu spraw związanych z prawem jazdy. W placówce można uzyskać numer PKK, odebrać dokumenty związane z pojazdem oraz zarejestrować swój pojazd. Aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce, warto skorzystać z systemu rezerwacji wizyty. Można również skontaktować się z Wydziałem Komunikacji bezpośrednio.

Mapa Urząd Gminy Sadkowice

Liczba wyświetleń: 177Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS