Urząd Gminy Siemkowice – Gmina Siemkowice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Urząd Gminy Siemkowice – Gmina Siemkowice

Wydziały w Urzędzie Gminy Siemkowic. Numer telefonu, e-mail do Urzędu Gminy Siemkowice. Gmina Siemkowice godziny otwarcia, kontakt.

Urząd Gminy w Siemkowicach kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Siemkowicach należy skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Siemkowice kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Gdy sprawa jest pilna, zaleca się skorzystać z podanego telefonu do Urzędu Gminy Siemkowic, aby natychmiastowo uzyskać odpowiedź na zapytanie. Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Siemkowicach, należy w pierwszej kolejności zajrzeć na godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy Siemkowice.

Urząd Gminy Siemkowice godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Siemkowice są jednoznaczne z godzinami, podczas których obsługiwani są interesanci. Poza tymi godzinami kontakt z Urzędem Gminy w Siemkowicach nie jest możliwy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Siemkowice są tak dopasowane, aby nie było problemu ze skontaktowaniem się z instytucją. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku. Obecnie Urząd Gminy Siemkowice nie prowadzi obsługi petentów w soboty oraz w niedziele.

Kontakt Urząd Gminy Siemkowice

Adres: Plac Wolności 1, 98-354 Siemkowice

Telefon: 43 841 72 69,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Siemkowice:

 • Poniedziałek 8:00-16:00
 • Wtorek 7:00-15:00
 • Środa 7:00-15:00
 • Czwartek 7:00-15:00
 • Piątek 7:00-15:00

Gmina Siemkowice

Urząd Gminy w Siemkowicach jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie całą gminą Siemkowice. Najczęstszym powodem odwiedzania Urzędu Gminy w Siemkowicach jest:

 • rejestracja pojazdów,
 • składanie wniosków o dowód osobisty,
 • rejestracja urodzeń i zgonów,
 • zgłaszanie problemów związanych z drogami i chodnikami.

Dla mieszkańców oraz przedsiębiorców Urząd Gminy Siemkowice jest ważnym punktem na mapie. Gmina Siemkowice stawia na ciągły rozwój dostosowując wprowadzane rozwiązania do potrzeb mieszkańców Siemkowic. Urząd Gminy Siemkowice składa się z różnych wydziałów, z których każdy pełni określone funkcje i odpowiada za konkretne obszary administracyjne. Dzięki temu podziałowi, mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do właściwego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania formalności i zapewnia skuteczne wsparcie w różnorodnych kwestiach.

W UG Siemkowice funkcjonuje między innymi Wydział Komunikacji Gminy Siemkowice, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Infrastruktury. Każda z utworzonych jednostek wewnętrznych posiada indywidualne zadania i obowiązki.

Urząd Gminy Siemkowice dowody osobiste

Dowód osobisty jest to dokument potwierdzający tożsamość oraz obywatelstwo jego posiadacza. Zwykle Urząd Gminy Siemkowice dowód osobisty wydaje po osiągnięciu 18 roku życia, ale mogą go uzyskać również osoby niepełnoletnie. W Urzędzie Gminy w Siemkowicach istnieje możliwość na wyrobienie takiego dokumentu. Aby to zrobić, należy wypełnić odpowiedni wniosek oraz dostarczyć kolorową fotografię spełniającą wszystkie wymagania. Po złożeniu wniosku w Urzędzie Gminy w Siemkowicach dokument będzie gotowy do odebrania po 30 dniach roboczych.

Urząd Gminy Siemkowice prawo jazdy

Urząd Gminy Siemkowice pozwala także na składanie wniosku o prawo jazdy. Jednak aby to zrobić, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Aby Urząd Gminy Siemkowice prawo jazdy mógł wydać konieczne będzie złożenie odpowiedniego wniosku, a także pozytywne zdanie dwóch egzaminów państwowych.

Podczas pierwszej wizycie w Urzędzie Gminy Siemkowic przy złożeniu wniosku konieczne będzie również przekazanie:

 • orzeczenia lekarskiego
 • aktualnego zdjęcia
 • dowodu osobistego albo paszportu do wglądu
 • wniosku o wydanie prawa jazdy, który można uzyskać w urzędzie lub pobrać i wypełnić przed wizytą

Mapa Urząd Gminy Siemkowice

Liczba wyświetleń: 268Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS