Urząd Gminy Strzelin – Gmina Strzelin

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Gminy Strzelin – Gmina Strzelin

Urząd Gminy Strzelin - centrum administracyjne w Strzelinie. Gmina Strzelin kontakt dla petentów. Telefony w Urzędzie Gminy Strzelina, godziny otwarcia, adres.

Urząd Gminy w Strzelinie kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Strzelinie można skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Gdy potrzeba kontaktu jest pilna, najlepszą opcją będzie wykonanie połączenia telefonicznego. Niestety nie wszystko można załatwić telefonicznie. Z tego względu, w niektórych przypadkach kontakt z Urzędem Gminy w Strzelinie trzeba zrealizować odwiedzając placówkę osobiście. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Strzelin jest poczta elektroniczna. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy Strzelin należy wysyłać na adres e-mail instytucji.

Urząd Gminy Strzelin kontakt z mieszkańcami Strzelina prowadzi przez telefon. W placówce istnieje możliwość skontaktowania się bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym.

Urząd Gminy Strzelin godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Strzelinie, warto, jest spojrzeć na godziny otwarcia, ponieważ właśnie podczas tych godzin możliwy jest kontakt z instytucją. Urząd Gminy Strzelin godziny otwarcia ustanowił odpowiednio do potrzeb petentów. Na ten moment w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Strzelinie nie jest czynny.

Kontakt Urząd Gminy Strzelin

Adres: ul. Ząbkowicka 11, 57-100 Strzelin

Telefon: 71 39 21 971, 71 39 32 264

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Strzelin:

  • poniedziałek 7:45-15:45
  • wtorek 7:45-17:45
  • środa 7:45-15:45
  • czwartek 7:45-15:45
  • piątek 7:45-13:45

Gmina Strzelin

Urząd Gminy Strzelin jest to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z daną gminą. Na stronie można znaleźć informacje na temat godzin otwarcia, sposobów kontaktu z poszczególnymi wydziałami oraz sprawy, które można załatwić w Urzędzie Gminy w Strzelinie. Urząd Gminy Strzelin jest ważnym punktem kontaktu dla mieszkańców gminy oraz stanowi miejsce, w którym można uzyskać pomoc oraz rozwiązać wiele kwestii administracyjnych.

Wśród kluczowych zadań Urzędu Gminy Strzelina znajduje się również koordynowanie różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Działania te obejmują inwestycje w infrastrukturę, takie jak budowa i modernizacja dróg na terenie gminy Strzelin, placów, parków, a także rozwój transportu publicznego czy budowa obiektów użyteczności publicznej, jak szkoły, przedszkola czy centra kulturalne. W ten sposób Urząd Gminy w Strzelinie pełni istotną rolę jako instytucja publiczna, która działa na rzecz dobra i rozwoju społeczności lokalnej, zapewniając skuteczne zarządzanie. Warto pamiętać, że Urząd Gminy Strzelin jest podzielony na mniejsze wewnętrzne sekcje aby ułatwić organizację pracy. Petenci odwiedzający UG Strzelin powinni mieć świadomość który z wydziałów realizuje dane sprawy. Kwestie związane z prawem jazdy czy rejestracją pojazdu, można zrealizować w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Strzelina natomiast sprawy dotyczące dowodu osobistego są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich w Strzelinie.

Urząd Gminy Strzelin gospodarka odpadami

To właśnie Urząd Gminy Strzelin organizuje wywóz odpadów komunalnych dla mieszkańców gminy Strzelina. Wywóz odbywa się w ustalone dni. Harmonogram wywozu śmieci w Strzelinie można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Gminy Strzelin.

Mapa Urząd Gminy Strzelin

Liczba wyświetleń: 292Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS