Urząd Gminy Widawa – Gmina Widawa

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Urząd Gminy Widawa – Gmina Widawa

Urząd Gminy Widawa kontakt z placówką przez telefon i pocztę e-mail. Sprawdź aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Widawa. Wydziały Urzędu Gminy Widawy.

Urząd Gminy w Widawie kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Widawie można skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Gdy potrzeba kontaktu jest pilna, najlepszą opcją będzie wykonanie połączenia telefonicznego. Niestety nie wszystko można załatwić telefonicznie. Z tego względu, w niektórych przypadkach kontakt z Urzędem Gminy w Widawie trzeba zrealizować odwiedzając placówkę osobiście. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Widawa jest poczta elektroniczna. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy Widawa należy wysyłać na adres e-mail instytucji.

Urząd Gminy Widawa kontakt z mieszkańcami Widawy prowadzi przez telefon. W placówce istnieje możliwość skontaktowania się bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym.

Urząd Gminy Widawa godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Widawie, warto, jest spojrzeć na godziny otwarcia, ponieważ właśnie podczas tych godzin możliwy jest kontakt z instytucją. Urząd Gminy Widawa godziny otwarcia ustanowił odpowiednio do potrzeb petentów. Na ten moment w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Widawie nie jest czynny.

Kontakt Urząd Gminy Widawa

Adres: Rynek Kościuszki 10, 98-170 Widawa

Telefon: 43 672 10 34,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Widawa:

 • poniedziałek 07:30–15:30
 • wtorek 07:30–16:00
 • środa 07:30–15:30
 • czwartek 07:30–15:30
 • piątek 07:30–15:00

Gmina Widawa

Urząd Gminy Widawa to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Widawa, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Widawa zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Widawa. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Widawa mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Widawa odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Widawa składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Widawy mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Widawie to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Urząd Gminy Widawa wydziały

Urząd Gminy Widawa pełni ważną rolę w codziennym życiu mieszkańców. Jednym ze strategicznych elementów, są jego wydziały, których zadaniem jest obsługiwanie różnego typu działów administracji. Dostępne w placówce jaką jest Urząd Gminy Widawa wydziały zostały utworzone aby uprościć realizację formalności w instytucji. Osoby odwiedzające Urząd Gminy w Widawie mogą liczyć na pomoc i wsparcie z wydziałów takich jak:

 • Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Widawy
 • Wydział Gospodarki Komunalnej UG w Widawie
 • Wydział Edukacji Gminy Widawa
 • Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Widawie

Każdy z wyżej wymienionych wydziałów w Urzędzie Gminy Widawa ma zapewnić mieszkańcom pomoc z danego obszaru i zapewnić obsługę na najwyższym standardzie administracyjnym.

Mapa Urząd Gminy Widawa

Liczba wyświetleń: 138Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS