Urząd Gminy Wielgomłyny – Gmina Wielgomłyny

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Urząd Gminy Wielgomłyny – Gmina Wielgomłyny

Skontaktuj się z Urzędem Gminy w Wielgomłynach – telefon, kontakt. Aktualne godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Wielgomłyny. Co można załatwić w Urzędzie Gminy Wielgomłyny?

Kontakt z Urzędem Gminy Wielgomłynów

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Wielgomłynach, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Wielgomłynów prowadzi kontakt z mieszkańcami między innymi zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy Wielgomłynów jest ograniczona do godzin otwarcia placówki.

Wszelkie potrzebne informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Wielgomłynów udostępniane są osobom zainteresowanym osobiście w placówce.

Urząd Gminy Wielgomłyny godziny otwarcia

W celu uzyskania informacji na temat godzin otwarcia Urzędu Gminy Wielgomłynów warto zajrzeć na stronę internetową instytucji, gdzie na bieżąco są aktualizowane informacje. Przed wizytą w urzędzie zaleca się sprawdzenie godzin pracy, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów. Urząd Gminy Wielgomłynów obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Wielgomłynów jest zamknięty. W sytuacji zmian w harmonogramie pracy urzędu informacje zostaną udostępnione online oraz w widocznym dla petentów miejscu.

Urząd Gminy Wielgomłyny jest instytucją, która odpowiada za prowadzenie administracji miasta. Do głównych obowiązków Urzędu Gminy należy dbanie o dobro mieszkańców Wielgomłynów, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą, społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Kontakt Urząd Gminy Wielgomłyny

Adres: Rynek 1, 97-525 Wielgomłyny

Telefon: 44 787 10 87,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Wielgomłyny:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:00

Gmina Wielgomłyny

Urząd Gminy Wielgomłyny jest instytucją, w której mieszkańcy mogą załatwiać wiele spraw związanych z codziennym życiem, czy sprawami administracyjnymi. Osoby zamieszkujące Gminę Wielgomłyny mogą również zgłaszać swoje problemy związane między innymi z infrastrukturą drogową, czy innymi sprawami z zakresu świadczonych usług Urzędu Gminy Wielgomłyny. Udając się do UG Wielgomłynów, można uzyskać również informację o planowanych inwestycjach, przetargach, czy organizowanych imprezach masowych. Urząd Gminy w Wielgomłynach działa efektywnie dzięki podziałowi na różne wydziały, z których każdy pełni specyficzne funkcje i obsługuje określone dziedziny. Dzięki tej strukturze mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do odpowiedniego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania administracyjnych formalności.

Na przykład, Wydział Komunikacji gminy Wielgomłyny zajmuje się rejestracją pojazdów oraz wydawaniem dokumentów związanych z transportem. To tutaj mieszkańcy mogą zgłaszać wszelkie problemy dotyczące dróg i chodników oraz uzyskiwać informacje na temat przepisów drogowych. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Wielgomłynach natomiast zajmuje się przyjmowaniem i przetwarzaniem wniosków o dowody osobiste, rejestrację urodzeń i zgonów, a także udzielaniem informacji dotyczących stanu cywilnego.

Urząd Gminy Wielgomłyny prawo jazdy

Urząd Gminy Wielgomłyny to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw, w tym sprawy związane z prawem jazdy. W Wydziale Komunikacji możliwe jest złożenie wniosku o wydanie prawa jazdy, przedłużenie jego ważności, czy też zmianę danych osobowych znajdujących się na blankiecie. Aby złożyć tego typu wnioski, należy udać się osobiście do Wydziału Komunikacji Urzędu Gminy w Wielgomłynach i przedstawić wszystkie wymagane dokumenty.

Mapa Urząd Gminy Wielgomłyny

Liczba wyświetleń: 789Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS