Urząd Gminy Wielgomłyny – Gmina Wielgomłyny

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Skontaktuj się z Urzędem Gminy w Wielgomłynach – telefon, kontakt. Aktualne godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Wielgomłyny. Co można załatwić w Urzędzie Gminy Wielgomłyny?

Kontakt Urząd Gminy Wielgomłyny

Adres: Rynek 1, 97-525 Wielgomłyny

Telefon: 44 787 10 87,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Wielgomłyny

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:00

Gmina Wielgomłyny

Urząd Gminy Wielgomłyny jest instytucją, w której mieszkańcy mogą załatwiać wiele spraw związanych z codziennym życiem, czy sprawami administracyjnymi. Osoby zamieszkujące Gminę Wielgomłyny mogą również zgłaszać swoje problemy związane między innymi z infrastrukturą drogową, czy innymi sprawami z zakresu świadczonych usług Urzędu Gminy Wielgomłyny. Udając się do UG Wielgomłynów, można uzyskać również informację o planowanych inwestycjach, przetargach, czy organizowanych imprezach masowych.

Kontakt z Urzędem Gminy Wielgomłynów

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Wielgomłynach, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Wielgomłynów prowadzi kontakt z mieszkańcami między innymi zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy Wielgomłynów jest ograniczona do godzin otwarcia placówki.

Wszelkie potrzebne informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Wielgomłynów udostępniane są osobom zainteresowanym osobiście w placówce.

Urząd Gminy Wielgomłyny godziny otwarcia

W celu uzyskania informacji na temat godzin otwarcia Urzędu Gminy Wielgomłynów warto zajrzeć na stronę internetową instytucji, gdzie na bieżąco są aktualizowane informacje. Przed wizytą w urzędzie zaleca się sprawdzenie godzin pracy, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów. Urząd Gminy Wielgomłynów obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Wielgomłynów jest zamknięty. W sytuacji zmian w harmonogramie pracy urzędu informacje zostaną udostępnione online oraz w widocznym dla petentów miejscu.

Urząd Gminy Wielgomłyny jest instytucją, która odpowiada za prowadzenie administracji miasta. Do głównych obowiązków Urzędu Gminy należy dbanie o dobro mieszkańców Wielgomłynów, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą, społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Urząd Gminy Wielgomłyny prawo jazdy

Urząd Gminy Wielgomłyny to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw, w tym sprawy związane z prawem jazdy. W Wydziale Komunikacji możliwe jest złożenie wniosku o wydanie prawa jazdy, przedłużenie jego ważności, czy też zmianę danych osobowych znajdujących się na blankiecie. Aby złożyć tego typu wnioski, należy udać się osobiście do Wydziału Komunikacji Urzędu Gminy w Wielgomłynach i przedstawić wszystkie wymagane dokumenty.

Mapa Urząd Gminy Wielgomłyny

Liczba wyświetleń: 58Wyszukaj dodatkowe informacje: