Urząd Gminy Zapolice – Gmina Zapolice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Kontakt z Urzędem Gminy w Zapolicach dla mieszkańców gminy Zapolice. Kontakt Urząd Gminy Zapolice – telefon, e-mail, adres. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Zapolicach.

Kontakt Urząd Gminy Zapolice

Adres: Plac Strażacki 5, 98-161 Zapolice

Telefon: 43 823 19 82,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Zapolice

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Zapolice

Urząd Gminy Zapolice to instytucja, która odpowiada za prowadzenie spraw mieszkańców gminy Zapolice. W Urzędzie Gminy Zapolice mieszkańcy mogą uzyskać pomoc w wielu sprawach administracyjnych, takich jak: załatwienie formalności związanych z rejestracją pojazdów, wydanie dokumentów tożsamości, zgłoszenie zmian w ewidencji ludności oraz uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach w gminie Zapolice.

Urząd Gminy w Zapolicach kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Zapolice możliwy jest przy wykorzystaniu wielu kanałów kontaktu. Pierwszym z nich jest kontakt poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości kierowane na adres Urzędu Gminy Zapolice, powinny zawierać temat oraz podpis nadawcy. Oczywiście Urząd Gminy Zapolice kontakt z petentami prowadzi również telefonicznie. Połączenie w placówką pozwala mieszkańcom gminy Zapolice uzyskać potrzebne informacje znacznie szybciej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Zapolicach

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy Zapolice, warto, jest sprawdzić w godziny otwarcia Urzędu Gminy Zapolice. Aktualnie Urząd Gminy Zapolice działa od poniedziałku do piątku w określonych godzinach i to właśnie wtedy możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy w Zapolicach. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Zapolice jest zamknięty.

Urząd Gminy Zapolice Wydziały

Struktura organizacyjna, obowiązująca w instytucji jaką jest Urząd Gminy w Zapolicach jest ustalona odgórnie na podstawie określonych ustaw, które są przypisane do urzędu. UG Zapolice jest podzielony na wydziały wykonujące ustalone działania. Pracownicy konkretnych stanowisk mają przydzielone zadania typowe dla konkretnego wydziału w Urzędzie Gminy w Zapolicach.

Urząd Gminy Zapolice druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Zapolice udostępnia na swojej stronie internetowej. Każdy interesant ma prawo je pobrać, wydrukować, a następnie wypełnić oraz złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Zapolice. Dodatkowo osoby, które chcą zaoszczędzić wiele czasu, mogą wysłać formularze drogą elektroniczną. Jest to o wiele łatwiejszy sposób i nie wymaga konieczności wychodzenia z domu.

Mapa Urząd Gminy Zapolice

Liczba wyświetleń: 49Wyszukaj dodatkowe informacje: