Urząd Gminy Żytno – Gmina Żytno

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: łódzkie

Urząd Gminy Żytno – Gmina Żytno

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy w Żytnie — telefon, e-mail, numer. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Żytno. Sprawy do załatwienia w Urzędzie Gminy Żytno.

Urząd Gminy w Żytnie kontakt

Urząd Gminy Żytno umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Gminy w Żytnie można uzyskać na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa. W tym calu należy napisać wiadomość z zapytaniem oraz wysłać ją na odpowiedni adres e-mail. Urząd Gminy Żytno kontakt umożliwia także stacjonarnie poprzez osobistą wizytę w instytucji. Jednak w przypadku, gdy ważne jest, aby jak najszybciej uzyskać odpowiedź, można także skorzystać z formy telefonicznej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Żytnie

Kontakt w Urzędzie Gminy w Żytnie można uzyskać w godzinach jego otwarcia, dlatego przed skontaktowaniem się z instytucją, warto w pierwszej kolejności sprawdzić godziny, w których są obsługiwani interesanci. Urząd Gminy Żytno jest otwarty od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Żytnie nie prowadzi stacjonarnej i telefonicznej obsługi petentów.

Kontakt Urząd Gminy Żytno

Adres: Krótka 4, 97-532 Żytno

Telefon: 34 327 70 01,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Żytno:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-16:00
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Żytno

Urząd Gminy Żytno jest to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z daną gminą. Na stronie można znaleźć informacje na temat godzin otwarcia, sposobów kontaktu z poszczególnymi wydziałami oraz sprawy, które można załatwić w Urzędzie Gminy w Żytnie. Urząd Gminy Żytno jest ważnym punktem kontaktu dla mieszkańców gminy oraz stanowi miejsce, w którym można uzyskać pomoc oraz rozwiązać wiele kwestii administracyjnych.

Wśród kluczowych zadań Urzędu Gminy Żytna znajduje się również koordynowanie różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Działania te obejmują inwestycje w infrastrukturę, takie jak budowa i modernizacja dróg na terenie gminy Żytno, placów, parków, a także rozwój transportu publicznego czy budowa obiektów użyteczności publicznej, jak szkoły, przedszkola czy centra kulturalne. W ten sposób Urząd Gminy w Żytnie pełni istotną rolę jako instytucja publiczna, która działa na rzecz dobra i rozwoju społeczności lokalnej, zapewniając skuteczne zarządzanie. Warto pamiętać, że Urząd Gminy Żytno jest podzielony na mniejsze wewnętrzne sekcje aby ułatwić organizację pracy. Petenci odwiedzający UG Żytno powinni mieć świadomość który z wydziałów realizuje dane sprawy. Kwestie związane z prawem jazdy czy rejestracją pojazdu, można zrealizować w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Żytna natomiast sprawy dotyczące dowodu osobistego są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich w Żytnie.

Urząd Gminy Żytno Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich to jedna z jednostek wewnętrznych Urzędu Gminy w Żytnie. W Wydziale Spraw Obywatelskich mieszkańcy gminy Żytno mogą złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego.

Urząd Gminy Żytno dowody osobiste

W Urzędzie Gminy Żytno można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego. Wniosek trzeba złożyć bezpośrednio w siedzibie Gminy Żytno, nie ma możliwości przesłania prośby poprzez ePUAP. Wraz z wnioskiem należy przedstawić aktualne zdjęcie, które będzie umieszczone na dowodzie osobistym. Po dokonaniu wszystkich formalności poprawnie Urząd Gminy Żytno wyda w terminie do 30 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Żytno

Liczba wyświetleń: 152Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS