Urząd Miasta Nowy Tomyśl – UM w Nowym Tomyślu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Nowy Tomyśl – UM w Nowym Tomyślu

Urząd Miasta Nowy Tomyśl kontakt dla interesantów. Informacje na temat wydziałów oraz godzin pracy Urzędu Miejskiego w Nowym Tomyślu. Urząd Miasta Nowy Tomyśl telefon.

Urząd Miasta Nowy Tomyśl dane kontaktowe

Jeśli występuje potrzeba uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta w Nowym Tomyślu, warto zapoznać się z dostępnymi kanałami kontaktu. Aktualnie Urząd Miasta Nowy Tomyśl kontakt to zrobić telefonicznie lub mailowo w godzinach otwarcia instytucji. Dane kontaktowe dostępne są powyżej. Przy próbie kontaktowania się z UM Nowy Tomyśl telefonicznie, warto pamiętać aby mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie, gdyby konieczna była weryfikacja danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Nowym Tomyślu

Urząd Miasta Nowy Tomyśl jest czynny w wybranych godzinach od poniedziałku do piątku. W weekendy Urząd Miasta Nowego Tomyśla nie świadczy usług petentom, jednak mogą wystąpić sytuacje w których zostanie uruchomiony dodatkowy dyżur w sobotę. Urząd Miasta Nowy Tomyśl godziny otwarcia ustanowił tak aby umożliwić skorzystanie z usług jak największej ilości osób.

Kontakt Urząd Miasta Nowy Tomyśl

Adres: ul. Poznańska 33, 64-300 Nowy Tomyśl

Telefon: 61 44 26 661, 61 44 26 600

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Nowy Tomyśl:

 • poniedziałek 7:30-16:00
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-15:30

Nowy Tomyśl Urząd Miasta

Urząd Miasta w Nowym Tomyślu jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Nowego Tomyśla i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Nowym Tomyślu stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Nowego Tomyśla mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Nowym Tomyślu mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Urząd Miasta Nowy Tomyśl wydziały

Aby rozkład obowiązków był możliwie jak najprostszy, w placówce jaką jest Urząd Miasta Nowy Tomyśl funkcjonują wydziały. Każdy z nich obsługuje inny zakres spraw. Dzięki takie organizacji pracy petenci mogą szybciej zrealizować potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Nowego Tomyśla to między innymi:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Urząd Miasta Nowy Tomyśl wydziały podzielił według realizowanych w nich spraw co ułatwia petentom uzyskanie informacji do którego ze stanowisk powinni się skierować.

Urząd Miasta Nowy Tomyśl Wydział Komunikacji

Do częściej odwiedzanych przez mieszkańców Nowego Tomyśla wydziałów należy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Nowym Tomyślu jest organem obsługującym sprawy między innymi z zakresu prawa jazdy. To właśnie do Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Nowego Tomyśla zgłaszają się przyszli kierowcy w celu uzyskania numeru PKK, a także w późniejszym terminie po odbiór dokumentu prawa jazdy.

W placówce jaką jest Urząd Miasta Nowy Tomyśl Wydział Komunikacji działa w godzinach tożsamych co cała instytucja. Trzeba pamiętać również, że istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z tym działem wewnętrznym.

Mapa Urząd Miasta Nowy Tomyśl

Liczba wyświetleń: 530Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS