Urząd Miasta Tomaszów Lubelski – UM w Tomaszowie Lubelskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Urząd Miasta Tomaszów Lubelski kontakt dla mieszkańców, telefony. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Tomaszowie Lubelskim. Urząd Miasta Tomaszowa Lubelskiego wydziały wewnętrzne instytucji.

Kontakt Urząd Miasta Tomaszów Lubelski

Adres: ul. Lwowska 57, 22-600 Tomaszów Lubelski

Telefon: 846643740,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Tomaszów Lubelski

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 07:30-15:30
  • wtorek 08:00-16:00
  • środa 07:30-15:30
  • czwartek 07:30-15:30
  • piątek 07:30-15:30

Urząd Miasta w Tomaszowie Lubelskim

Urząd Miasta Tomaszowa Lubelskiego jest głównym centrum administracyjnym, które zapewnia mieszkańcom Tomaszowa Lubelskiego szeroki zakres usług i informacji. Z tego miejsca mieszkańcy miasta mają dostęp do władz samorządowych, a także ważnych dokumentów i informacji związanych z miastem. Kierując się do siedziby Urzędu Miejskiego w Tomaszowie Lubelskim można uzyskać wsparcie w zakresie spraw dotyczących spraw obywatelskich, komunikacji, nieruchomości czy ochrony środowiska.

Urząd Miasta Tomaszów Lubelski kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Tomaszowie Lubelskim, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Tomaszów Lubelski komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Tomaszowa Lubelskiego jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Tomaszowa Lubelskiego umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Tomaszowa Lubelskiego umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Tomaszowie Lubelskim

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Tomaszowa Lubelskiego można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Tomaszowa Lubelskiego. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Tomaszowa Lubelskiego jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Wydziały Urzędu Miasta Tomaszowa Lubelskiego

Urząd Miasta w Tomaszowie Lubelskim podzielony jest na kilka wydziałów wewnętrznych, z których każdy ma swoje indywidualnie przydzielone zadania. Dla przykładu Wydział Spraw Obywatelskich Tomaszów Lubelski jest odpowiedzialny za wydawanie dokumentów tożsamości. W placówce funkcjonuje również Wydział Komunikacji czy Wydział Nieruchomości.

Urząd Miasta Tomaszów Lubelski Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Tomaszowa Lubelskiego zajmuje się zagadnieniami związanymi z prawami i obowiązkami obywateli, np. rejestracją i aktualizacją danych mieszkańców, wydawaniem dowodów osobistych, wystawianiem zaświadczeń, udzielaniem informacji o prawach i obowiązkach obywateli. Petenci którzy składają wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Miasta Tomaszowa Lubelskiego mogą liczyć na szybką realizację formalności. Trzeba wiedzieć, że dowód osobisty Urząd Miasta Tomaszów Lubelski wydaje w terminie do 30 dni od złożenia potrzebnych dokumentów.

Mapa Urząd Miasta Tomaszów Lubelski

Liczba wyświetleń: 56Wyszukaj dodatkowe informacje: