Urząd Pracy Kartuzy

PUP Kartuzy – Powiatowy Urząd Pracy Kartuzy

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: pomorskie

PUP Kartuzy – Powiatowy Urząd Pracy Kartuzy

Urząd Pracy Kartuzy oferty pracy, staże. Kontakt PUP Kartuzy, telefony. Godziny otwarcia Urzędu Pracy w Kartuzach. Dofinansowanie PUP Kartuzy dotacje.

PUP Kartuzy oferty pracy

Jeśli chcesz znaleźć pracę w Kartuzach, to warto odwiedzić PUP Kartuzy. Na stronie internetowej urzędu pracy znajdują się oferty pracy dla osób zainteresowanych. Ogłoszenia o pracę gromadzone są w formie tabelarycznej przez PUP Kartuzy. Struktura rejestru ofert pracy jest prosta. Katalog składa się z numeru stanowiska, daty dodania ogłoszenia oraz nazwy stanowiska.

Kartuzki Urząd Pracy podaje również szczegółowe wymagania stawiane przez pracodawców przy ubieganiu się o konkretne stanowiska. Informacje o zatrudnieniu obejmują również godziny pracy, proponowane wynagrodzenie czy rodzaj umowy. Warto wiedzieć, że PUP Kartuzy oferty pracy zbiera nie tylko z rynku lokalnego, ale również z całej Polski. Możliwość ta została przygotowana dla tych, którzy mogą przenieść się do innych części Polski. Publikowane przez PUP Kartuzy oferty pracy w powiecie tyczą się również rekrutacji w instytucji. Jeżeli dostępne jest wolne stanowisko w urzędzie pracy, na stronie również pojawia się ogłoszenie.

W instytucji PUP Kartuzy praca wykonywana jest przez zespół profesjonalistów. Z tego względu można liczyć na pomoc w wypełnieniu dokumentów, a także stworzeniu CV czy listu motywacyjnego. 

Urząd Pracy Kartuzy staż

Staż jest dla osoby bezrobotnej doskonałą okazją do znalezienia tymczasowej pracy i zdobycia praktycznych umiejętności do jej wykonywania. Co więcej, pracodawca daje stażyście gwarancję późniejszego zatrudnienia. Dodatkowo staż z PUP Kartuzy jest opłacany. Wszyscy stażyści otrzymują wynagrodzenie z urzędu pracy. Niektóre osoby na stażu z urzędu pracy mogą się również starać o zwrot kosztów dojazdu. PUP Kartuzy oferty stażu również publikuje na swojej stronie online. Należy mieć jednak świadomość, iż sam pracodawca może złożyć wniosek o organizacje stażu.

Urząd Pracy Kartuzy godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta w PUP Kartuzy odbywa się we wszystkie dni robocze. Należy wiedzieć godziny otwarcia Urzędu Pracy w Kartuzach są tożsame każdego dnia. Jeżeli z jakichkolwiek względów godziny otwarcia PUP Kartuzy zostaną zmienione, odpowiednia informacja zostanie udostępniona na stronie internetowej instytucji.

poniedziałek-piątek 7:30-15:30

Urząd Pracy Kartuzy kontakt

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach mieści się przy ul. Mściwoja II 4. Obecnie PUP Kartuzy kontakt ze swoimi klientami organizuje drogą elektroniczną, ale także telefonicznie. Interesanci którzy zdecydują się wybrać pocztę e-mail jako formę kontaktu z PUP Kartuzy powinni pamiętać, aby wiadomość była zgodna z obowiązującym prawem dotyczącym korespondencji skierowanych do instytucji państwowych. Jeżeli chodzi o kontakt z Urzędem Pracy w Kartuzach przez telefon, ograniczenia związane są jedynie z godzinami obsługi klientów. Połączenia obsługiwane są w godzinach otwarcia instytucji.

Adres: ul. Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy
E-mail: [email protected]
Telefon: (58) 694 09 01

Kartuzy Urząd Pracy NIP: 589 14 36 918

Urząd Pracy Kartuzy dofinansowanie

Obecnie oferowanych jest wiele dotacji dla osób które planują rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej lub firmy. Taka forma dofinansowania może być bezzwrotna lub przyznawana w formie częściowo zwrotnej pożyczki. Urząd Pracy Kartuzy dotacje, a także wszystkie informacje na temat naborów, wymagań do wzięcia udziału w projekcie udostępnia na swojej stronie online. Oczywiście każdy z pracowników również udzieli potrzebnych informacji  lub skieruje do osoby kompetentnej. Dofinansowania z PUP Kartuzy najczęściej pochodzą Funduszu Pracy.

Liczba wyświetleń: 1319Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS