Urząd Pracy Myślenice

PUP Myślenice – Powiatowy Urząd Pracy Myślenice

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: małopolskie

PUP Myślenice – Powiatowy Urząd Pracy Myślenice

Urząd Pracy Myślenice oferty pracy dla zainteresowanych, praca PUP Myślenice. Aktualny kontakt Urząd Pracy Myślenice, telefon, godziny otwarcia.

Urząd Pracy Myślenice oferty pracy

PUP Myślenice posiada informacje o aktualnie dostępnych ofertach pracy w powiecie. Oferty pracy PUP Myślenice można wybierać według kategorii, rodzaju umowy lub wymiaru czasu pracy. Urząd Pracy Myślenice oferty pracy na bieżąco aktualizuje. Dodatkowo Urząd Pracy w Myślenicach informuje o aktualnie dostępnych ofertach pracy online, a także stacjonarnie w placówce. Takie rozwiązanie pozwala większej ilości osób uzyskać wiedzę na temat wolnych stanowisk. Osoby zainteresowane złożeniem CV u pracodawców mogą również w łatwy sposób uzyskać dane kontaktowe i przesłać dokumenty drogą elektroniczną lub osobiście na adres firmy, ponieważ na stronie z ofertami pracy udostępniane są również dane ogłoszeniodawcy.

Urząd Pracy w Myślenicach oferty pracy publikuje także dla całej Polski, takie ogłoszenia skierowano do osób, które są gotowe zmienić miejsce zamieszkania. Warto przeglądać oferty, ponieważ pracodawcy często kierują się do urzędu pracy, aby ogłosić rekrutację. Oferty pracy PUP Myślenice – wszelkie informacje na ten temat można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z sekretariatem instytucji. Dodatkowo warto wiedzieć, że ogłoszenia mogą dotyczyć pracy w PUP Myślenice. Dyrektor instytucji ogłasza wolne miejsca pracy, więcej informacji na ten temat można znaleźć w odpowiedniej zakładce na stronie internetowej PUP Myślenice oferty pracy.

Urząd Pracy Myślenice kontakt

Z Urzędem Pracy w Myślenicach można kontaktować się za pomocą poczty elektronicznej, należy jednak pamiętać, że wiadomości wysyłane na adres PUP w Myślenice muszą zawierać dane kontaktowe nadawcy. W przeciwnym razie nie będą one przetwarzane przez pracowników. Obecnie możliwy jest również kontakt telefoniczny z Urzędem Pracy w Myślenicach. Połączenia są obsługiwane tylko w godzinach pracy.

Obecnie Urząd Pracy Myślenice kontakt z klientami obsługuje pod numerem 12 372 96 00 oraz 12 372 96 04. Oczywiście nie są to wszystkie dostępne dla interesantów numery kontaktowe. Dodatkową formą kontaktu oferowaną przez Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach jest formularz kontaktowy, który pozwala na przesyłanie zapytań bezpośrednio do urzędu.

Adres: ul. Drogowców 2, 32-400 Myślenice
Telefon: 12 372 96 00, 12 372 96 04
E-mail: [email protected] oraz [email protected]

Myślenice Urząd Pracy kontakt dla pracodawców

Pracodawcy z powiatu myślenickiego, którzy chcą uzyskać wsparcie Urzędu Pracy mogą skontaktować się z wykorzystaniem specjalnie przygotowanych numerów kontaktowych. Chęć zorganizowania stażu dla bezrobotnego można zgłosić pod numerem 12 372 96 09. W przypadku dopłaty do wynagrodzeń dla pracowników nowozatrudnionych kontakt realizowany jest telefonicznie pod numerem 12 372 96 13.

Godziny otwarcia Urzędu Pracy w Myślenicach 

Interesanci są obsługiwani przez pracowników PUP Myślenice od poniedziałku do piątku w godzinach  8:00 - 14:00. Należy jednak wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Pracy w Myślenicach nie pokrywają się z czasem w którym obsługiwani są petenci. Instytucja działa we wszystkie dni robocze od 7:30 do 15:30. 

PUP Myślenice filia Dobczyce

Adres: Szkolna 20, 32-410 Dobczyce
Telefon: 12 271 01 44

Liczba wyświetleń: 1454Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS