Powiatowy Urząd Pracy Radom

PUP Radom

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: mazowieckie

PUP Radom

Powiatowy Urząd Pracy PUP Radom oferty pracy w powiecie i kraju. PUP Radom kontakt dla interesantów. Urząd Pracy Radom godziny otwarcia, telefon, adres.

Urząd Pracy Radom kontakt

Jedną z instytucji działająca na Terenie Radomia jest Powiatowy Urząd Pracy. Do jego zadań należy pomoc osobom poszukującym pracy. Dodatkowo PUP Radom wypłaca zasiłki i stypendia, do jego zadań zalicza się również rejestracja i opieka nad bezrobotnymi. Do tej listy można również dopisać organizacje bezpłatnych szkoleń i kursów w celu podniesienia kwalifikacji osób poszukujących zatrudnienia.

PUP Radom kontakt z interesantami prowadzi na wiele sposobów. Do jednego z popularniejszych, należy kontakt przez telefon. W urzędzie funkcjonuje centrala telefoniczna. Dodatkowo PUP Radom obsługuje także infolinie. Dodatkowe zapytania do pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Radomiu można skierować poprzez pocztę elektroniczną. Warto korzystać z takiego sposobu kontaktowania się PUP Radom jeżeli sprawa nie wymaga pilnej interwencji urzędników.

Adres: ul. Księdza Andrzeja Łukasika 3, 26-612 Radom
Infolinia PUP Radom: 48 386 70 01
E-mail: wara @praca.gov.pl lub kancelaria @pupradom.pl

PUP Radom centrala: 48 384 20 74/75, 48 363 99 57/58/59, 48 360 25 03, 48 360 59 77,  48 385 51 51, 48 386 71 14

Urząd Pracy Radom godziny otwarcia

Instytucja, jaką jest Powiatowy Urząd Pracy Radom prowadzi obsługę interesantów w godzinach 8:00-15:00. Natomiast należy, że n godziny pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Radomiu są tożsame godzinami pracy interesantów.

PUP Radom godziny pracy: 7:30-15:30
PUP Radom godziny przyjęć interesantów: 8:00-15:00

Radom Urząd Pracy rejestracja bezrobotnych

Rejestracja bezrobotnych w PUP Radom jest prowadzona w godzinach obsługi interesantów. Istnieje możliwość skontaktowania się z PUP w celu rezerwacji wizyty w instytucji  pod numerem 539 310 760. Rejestracja jest możliwa zarówno stacjonarnie jak i online. Warto wiedzieć, że rejestracja bezrobotnych Radom przez Internet możliwa jest jedynie dla osób, które dysponują Profilem Zaufanym. 

Urząd Pracy Radom rejestracja kontakt: 539 310 760

PUP Radom oferty pracy

Dla osób, które aktualnie poszukują zatrudnienia, PUP Radom udostępnia oferty pracy. Na stronie internetowej, ale również w budynku instytucji.  Osoby, które interesuje praca Radom PUP obsługuje w pierwszej kolejności. Oferty pracy zebrane są na portalu. Istnieje możliwość filtrowania wyników według własnego zapotrzebowania.

Zasięg terytorialny Urząd Pracy Radom

Osoby poszukujące pracy z gmin Jastrzębia, Jedlińsk, Kowala,  Radom, Wolanów, Zakrzew mogą zgłosić się do PUP między innymi w celu uzyskania pomocy w odnalezieniu zatrudnienia. Warto wiedzieć, że Urząd Pracy w Radomiu posiada również filie na terenie województwa mazowieckiego. Może to ułatwić mieszkańcom okolicznych powiatów realizacje formalności.

Urząd Pracy Radom – konsultacje i informacje

Liczba wyświetleń: 7898Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS