Urząd Skarbowy Opole Lubelskie – US w Opolu Lubelskim

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: lubelskie

Urząd Skarbowy w Opolu Lubelskim godziny otwarcia, kontakt, numer telefonu, adres. Urząd Skarbowy Opole Lubelskie druki do pobrania, rozliczenie deklaracji online.

Kontakt Urząd Skarbowy Opole Lubelskie

Adres: ul. Józefa Piłsudskiego 12, 24-300 Opole Lubelskie

Telefon: 81 827 21 41,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Opole Lubelskie

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 7:30-18:00
wtorek-piątek: 7:30-14:30

Urząd Skarbowy w Opolu Lubelskim

Instytucją jaką odpowiada za pobieranie podatków w Opolu Lubelskim jest Urząd Skarbowy Opole Lubelskie. Jako iż w Polsce Urzędu Skarbowe posiadają konkretne zasięgi terytorialne, również Urząd Skarbowy Opole Lubelskie obsługuje petentów zamieszkujących dany obszar. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Opolu Lubelskim został ustalony przez naczelnika.

W mieście Opole Lubelskie Urząd Skarbowy składa się z działów, referatów, a także jedno i wieloosobowych stanowisk. Zatrudnieni w Urzędzie Skarbowym w Opolu Lubelskim dokładają wszelkich starań aby pomóc podatnikom w realizacji formalności.

Urząd Skarbowy Opole Lubelskie kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z Urzędem Skarbowym w Opolu Lubelskim jest poczta elektroniczna. Wyżej podany adres mailowy Urzędu Skarbowego w Opolu Lubelskim może okazać się pomocny w przypadku wystąpienia wątpliwości które z formularzy wybrać. Poza tym sposobem Urząd Skarbowy Opole Lubelskie kontakt prowadzi również telefonicznie. Numer telefonu Urzędu Skarbowego w Opolu Lubelskim działa w godzinach pracy placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Opolu Lubelskim

Podobnie jak inne US w województwie, tak Urząd Skarbowy Opole Lubelskie godziny otwarcia ustalił tak aby maksymalnie dopasować je do potrzeb petentów. Telefoniczne, jak i osobiste załatwienie spraw w US w Opolu Lubelskim możliwe jest we wszystkie dni robocze. Oczywiście dni ustawowo wolne od pracy stanowią wyjątek. Trzeba również pamiętać, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Opole Lubelskie rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana.

Urząd Skarbowy Opole Lubelskie zwrot podatku

Zwrot nadpłaty podatku Urząd Skarbowy Opole Lubelskie wypłaca podatnikom w zależności od sposobu złożenia deklaracji podatkowej. Osoby które zdecydowały się na tradycyjną formę przekazania dokumentów mogą spodziewać się, że Urząd Skarbowy Opole Lubelskie zwrot podatku prześle w terminie do 3 miesięcy. W przypadku gdy petent złożył deklaracje online Urząd Skarbowy w Opolu Lubelskim zwrot podatku prześle w ciągu 45 dni.

Mapa Urząd Skarbowy Opole Lubelskie

Liczba wyświetleń: 90Wyszukaj dodatkowe informacje: