Urząd Stanu Cywilnego Bartoszyce – USC Bartoszyc

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Bartoszycach – telefon, e-mail. Odpis aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Bartoszyc. Ślub cywilny w Bartoszycach.

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego Bartoszyce

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Bartoszyce, można wykorzystać różne formy kontaktu. Przyjście osobiście do placówki wymaga zwykle wcześniejszej rejestracji, zwłaszcza jeśli chodzi o rejestrację małżeństwa. Można także skorzystać z połączenia telefonicznego lub wysłać e-maila lub list tradycyjny. W każdym przypadku istotne jest podanie swoich danych kontaktowych, aby pracownicy USC mogli skontaktować się z petentem w razie potrzeby. Prowadzony przez Urząd Stanu Cywilnego Bartoszyce kontakt zdalny odbywa się wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. 

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego Bartoszyce

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego Bartoszyce są ustalane przez kierownika placówki i mają na celu ułatwienie załatwienia potrzebnych spraw dla jak największej liczby interesantów. Harmonogram pracy USC w Bartoszycach można sprawdzić na stronie powyżej. W przypadku wątpliwości warto skontaktować się z instytucją jaką jest Urząd Stanu Cywilnego godziny otwarcia może potwierdzić pracownik centrali telefonicznej.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Bartoszyce

Adres: Boh. Monte Cassino 1, 11-200 Bartoszyce

Telefon: 89 762 98 21,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Bartoszyce:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Bartoszycach

Urząd stanu cywilnego w Bartoszycach to instytucja odpowiedzialna za rejestrowanie ważnych wydarzeń w życiu ludzi, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W placówce można realizowane są sprawy związane ze zmianą stanu cywilnego mieszkańców Bartoszyc. Pracownicy USC Bartoszyce wydają akty stanu cywilnego, a także ich odpisy osobom które potrzebują takiego dokumentu.

Urząd Stanu Cywilnego w Bartoszycach akt zgonu

Aby otrzymać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bartoszycach, przedstawiając dokument tożsamości oraz podając dane zmarłej osoby, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bartoszycach zależy od obciążenia Urzędu i trybu składania wniosku. Można mieć jednak pewność, że Urząd Stanu Cywilnego Bartoszyce akt zgonu wyda w dniu zgłoszenia śmierci. 

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Bartoszyce

Liczba wyświetleń: 1020Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS