Urząd Stanu Cywilnego Białogard – USC Białogardu

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Białogard – USC Białogardu

Urząd Stanu Cywilnego Białogard godziny otwarcia, kontakt, adres, e-mail, numer telefonu. Urząd Stanu Cywilnego w Białogardzie ślub, akt urodzenia, termin ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Białogard kontakt

Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Białogardzie, należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Obecnie Urząd Stanu Cywilnego Białogard kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Kontakt z USC Białogard można także uzyskać, udając się osobiście do placówki. Gdy jednak sprawa jest bardzo pilna i ważne jest to, aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Białogardzie jak najszybciej, można skorzystać z numeru telefonu.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Białogardzie

Urząd Stanu Cywilnego w Białogardzie jest otwarty od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Właśnie wtedy możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Białogardzie. W soboty oraz niedziele Urząd Stanu Cywilnego w Białogardzie jest zamknięty. Ustalone przez USC Białogard godziny otwarcia mogą różnić się w zależności od dnia. Harmonogram pracy jest stworzony tak aby jak najwięcej mieszkańców Białogardu mogło zrealizować formalności.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Białogard

Adres: Plac Wolności 4-5, 78-200 Białogard

Telefon: 94 357 92 70,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Białogard:

  • Poniedziałek 7:00-14:00
  • Wtorek 7:00-14:00
  • Środa 7:00-14:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-14:00

Miasto Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Białogardzie to instytucja publiczna, która zajmuje się rejestrowaniem stanu cywilnego osób zamieszkujących na terenie Białogardu. Do zadań USC Białogard należy rejestracja urodzeń i zgonów oraz zawieranie małżeństw. W instytucji można uzyskać również niezbędne dokumenty dotyczące stanu cywilnego, takie jak odpisy aktów urodzenia czy zaświadczenia o stanie cywilnym.

Urząd Stanu Cywilnego Białogard ślub

Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] to miejsce, gdzie można oficjalnie zawrzeć związek małżeński. W placówce istnieją specjalnie przystosowane sale, w których można zorganizować uroczystość ślubną i przypieczętować swoją miłość przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Białogardzie oraz swoimi najbliższymi. Zatrudnieni w USC Białogardu pracownicy dokładnie przeprowadzą parę przez proces zawarcia małżeństwa, udzielą niezbędnych porad i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją związku. Po ceremonii para otrzyma akt małżeństwa, który jest ważnym dokumentem potwierdzającym zawarcie związku. Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] ślub może przeprowadzić również w plenerze na życzenie narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Białogard

Liczba wyświetleń: 1055Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS