Urząd Stanu Cywilnego Brzeg Dolny – USC Brzegu Dolnego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: dolnośląskie

Urząd Stanu Cywilnego Brzeg Dolny – USC Brzegu Dolnego

Urząd Stanu Cywilnego Brzeg Dolny kontakt, telefon. Akt małżeństwa i aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Brzegu Dolnym. Godziny otwarcia USC Brzeg Dolny.

Urząd Stanu Cywilnego w Brzegu Dolnym kontakt

Trzeba wiedzieć, że chcąc skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Brzegu Dolnym, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktu. Poza osobistą wizytą w USC Brzeg Dolny, wsparcie pracowników można uzyskać także bez wychodzenia z domu. Oczywiście najbardziej popularnym kanałem jest kontakt telefoniczny. Urząd Stanu Cywilnego Brzeg Dolny telefon obsługuje we wszystkie dni robocze. Można również napisać e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Brzegu Dolnym. Trzeba jedynie pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Brzeg Dolny kontakt prowadzi z osobami które określą temat wiadomości, a także zamieszczą w niej własne imię i nazwisko oraz aktualny adres.

Urząd Stanu Cywilnego w Brzegu Dolnym godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Brzegu Dolnym jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Aby upewnić się, kiedy jest możliwość odwiedzenia USC Brzeg Dolny, można skontaktować się telefonicznie z placówką. W niektóre dni Urząd Stanu Cywilnego Brzeg Dolny godziny otwarcia wydłużył aby dać możliwość realizacji formalności większej ilości petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Brzeg Dolny

Adres: Kolejowa 29, 56-120 Brzeg Dolny

Telefon: 71 319 51 17,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Brzeg Dolny:

  • Poniedziałek 7:30-17:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

USC Brzeg Dolny

Urząd Stanu Cywilnego w Brzegu Dolnym to miejsce, gdzie można załatwić wiele formalności takich jak zawarcie związku małżeńskiego czy też uzyskanie aktów urodzenia, małżeństwa i zgonu. W USC Brzeg Dolny można również otrzymać odpisy wydanych już aktów stanu cywilnego za opłatą administracyjną.

Urząd Stanu Cywilnego Brzeg Dolny ślub

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Brzegu Dolnym istnieje możliwość rezerwacji terminów na ślub, jednak należy pamiętać o tym, że dostępność terminów może być ograniczona ze względu na dużą liczbę rezerwacji w danym dniu. Ponadto, w przypadku sezonu ślubnego, Urząd Stanu Cywilnego Brzeg Dolny zachęca aby wcześniej rezerwować terminy, nawet kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu, aby uniknąć problemów z dostępnością.

Ślub cywilny w Brzegu Dolnym jest często wybieraną opcją przez mieszkańców. Warto wiedzieć, że usług nie jest bezpłatna. Narzeczeni poza formalnościami w USC Brzeg Dolny muszą również dokonać opłaty administracyjnej. Urząd Stanu Cywilnego [miatso] ślub może przeprowadzić również poza swoją siedzibą. Trzeba wiedzieć, że taka możliwość jest dodatkowo płatna.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Brzeg Dolny

Liczba wyświetleń: 318Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS