Urząd Stanu Cywilnego Działdowo – USC Działdowa

Urząd Stanu Cywilnego Działdowo terminy ślubów. USC Działdowo kontakt, telefon, adres. Urząd Stanu Cywilnego w Działdowie akt urodzenia, zgonu.

Urząd Stanu Cywilnego w Działdowie kontakt

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Działdowo kontakt z petentami prowadzi na kilka sposobów. Osoby zainteresowane mogą odwiedzić USC Działdowo osobiście, jednak konieczna może okazać się wcześniejsza rejestracja wizyty. Inną opcją jest kontakt telefoniczny. Obsługiwany przez Urząd Stanu Cywilnego Działdowo telefon działa w godzinach tożsamych do godzin obsługiwania interesantów bezpośrednio w siedzibie instytucji. Możliwe jest również przesłanie e-maila lub listu do urzędu, w którym zawarte zostaną pytania lub prośby. Warto jednak pamiętać, że czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy w porównaniu do innych kanałów kontaktu.

Urząd Stanu Cywilnego w Działdowie godziny otwarcia

Instytucja Urzędu Stanu Cywilnego w Działdowie działa zgodnie z obowiązującymi przepisami, a jej godziny otwarcia są powyżej. Aby spełnić swoje zadania Urząd Stanu Cywilnego Działdowo godziny otwarcia dostosował do potrzeb odwiedzających. Nie każdy wie, że USC Działdowo w niektóre dni wydłużył godziny pracy aby umożliwić realizacje formalności dla większej ilości osób.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Działdowo

Adres: Plac Mickiewicza 43, 13-200 Działdowo

Telefon: 23 697 29 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Działdowo:

  • Poniedziałek 7:30-17:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Działdowie

Urząd Stanu Cywilnego Działdowo (USC w Działdowie) to instytucja państwowa odpowiedzialna za prowadzenie rejestrów stanu cywilnego, czyli rejestracji urodzeń, małżeństw, rozwodów, zmiany imienia i nazwiska oraz zgonów. USC Działdowo wydaje także odpowiednie dokumenty urzędowe, takie jak: akt urodzenia, akt małżeństwa, akt zgonu, zaświadczenie o stanie cywilnym czy zaświadczenie o zameldowaniu. Urząd Stanu Cywilnego w Działdowie jest ważnym miejscem dla mieszkańców Działdowa, którzy chcą dokonać formalności związanych z ich stanem cywilnym.

Urząd Stanu Cywilnego Działdowo akt zgonu

Aby dostać dokument potwierdzający zgon, trzeba złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Działdowie, i przedstawić dokument tożsamości, a także podać dane personalne zmarłego, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Jeśli osoba zmarła za granicą, może być wymagane dostarczenie dodatkowych dokumentów, takich jak przetłumaczony na język polski akt zgonu lub zaświadczenia o zgonie wydane przez władze danego kraju. Urząd Stanu Cywilnego Działdowo akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Działdowo

Liczba wyświetleń: 737Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS