Urząd Stanu Cywilnego Giżycko – USC Giżycka

Urząd Stanu Cywilnego Giżycko godziny otwarcia, numer telefonu, adres, e-mail. Giżycko Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, ślub, opłaty, karta zgonu, terminy.

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego Giżycko

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Giżycko, można wykorzystać różne formy kontaktu. Przyjście osobiście do placówki wymaga zwykle wcześniejszej rejestracji, zwłaszcza jeśli chodzi o rejestrację małżeństwa. Można także skorzystać z połączenia telefonicznego lub wysłać e-maila lub list tradycyjny. W każdym przypadku istotne jest podanie swoich danych kontaktowych, aby pracownicy USC mogli skontaktować się z petentem w razie potrzeby. Prowadzony przez Urząd Stanu Cywilnego Giżycko kontakt zdalny odbywa się wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. 

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego Giżycko

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego Giżycko są ustalane przez kierownika placówki i mają na celu ułatwienie załatwienia potrzebnych spraw dla jak największej liczby interesantów. Harmonogram pracy USC w Giżycku można sprawdzić na stronie powyżej. W przypadku wątpliwości warto skontaktować się z instytucją jaką jest Urząd Stanu Cywilnego godziny otwarcia może potwierdzić pracownik centrali telefonicznej.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Giżycko

Adres: aleja 1 Maja 14, 11-500 Giżycko

Telefon: 87 732 41 56,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Giżycko:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego Giżycko

Urząd Stanu Cywilnego w Giżycku zajmuje się rejestracją urodzeń, małżeństw oraz zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego. Dodatkowo, USC w Giżycku wydaje odpisy skrócone oraz zupełne z aktów stanu cywilnego. Wydanie takiego dokumentu po raz pierwszy jest całkowicie bezpłatne. Trzeba jednak pamiętać, że w sytuacji w której petent zagubi dokument wydany przez USC Giżycko może zwrócić się o wydanie nowego odpisu. Każdy kolejny wydany przez placówkę odpis to dodatkowe koszty.

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Giżycku

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Giżycku to idealne rozwiązanie dla par, które chcą oficjalnie się oficjalnie związać. Ceremonia ta jest prostym, ale uroczystym sposobem na przysięgę miłości i wierności. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Giżycko? Przed rozpoczęciem ceremonii para musi zarezerwować wizytę w urzędzie, zgłaszając swoje zamiary i dostarczając wymagane dokumenty. Konieczne będzie również uiszczenie opłaty. Po ceremonii para otrzyma oficjalne dokumenty, które potwierdzają ich stan cywilny oraz wypis aktu małżeństwa. Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Giżycku jest przeprowadzany przez kierownika placówki.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Giżycko

Liczba wyświetleń: 437Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS