Urząd Stanu Cywilnego Głogów Małopolski – USC Głogowa Małopolskiego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: podkarpackie

Urząd Stanu Cywilnego Głogów Małopolski – USC Głogowa Małopolskiego

Urząd Stanu Cywilnego Głogów Małopolski – akty stanu cywilnego, śluby. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Głogowie Małopolskim. USC Głogów Małopolski kontakt, telefon, adres.

Urząd Stanu Cywilnego w Głogowie Małopolskim kontakt

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Głogów Małopolski kontakt z petentami prowadzi na kilka sposobów. Osoby zainteresowane mogą odwiedzić USC Głogów Małopolski osobiście, jednak konieczna może okazać się wcześniejsza rejestracja wizyty. Inną opcją jest kontakt telefoniczny. Obsługiwany przez Urząd Stanu Cywilnego Głogów Małopolski telefon działa w godzinach tożsamych do godzin obsługiwania interesantów bezpośrednio w siedzibie instytucji. Możliwe jest również przesłanie e-maila lub listu do urzędu, w którym zawarte zostaną pytania lub prośby. Warto jednak pamiętać, że czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy w porównaniu do innych kanałów kontaktu.

Urząd Stanu Cywilnego w Głogowie Małopolskim godziny otwarcia

Instytucja Urzędu Stanu Cywilnego w Głogowie Małopolskim działa zgodnie z obowiązującymi przepisami, a jej godziny otwarcia są powyżej. Aby spełnić swoje zadania Urząd Stanu Cywilnego Głogów Małopolski godziny otwarcia dostosował do potrzeb odwiedzających. Nie każdy wie, że USC Głogów Małopolski w niektóre dni wydłużył godziny pracy aby umożliwić realizacje formalności dla większej ilości osób.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Głogów Małopolski

Adres: Rynek 1, 36-060 Głogów Małopolski

Telefon: 17 789 70 20,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Głogów Małopolski:

  • Poniedziałek 7:30-16:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:30

Urząd Stanu Cywilnego Głogów Małopolski

Urząd Stanu Cywilnego w Głogowie Małopolskim zajmuje się rejestracją urodzeń, małżeństw oraz zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego. Dodatkowo, USC w Głogowie Małopolskim wydaje odpisy skrócone oraz zupełne z aktów stanu cywilnego. Wydanie takiego dokumentu po raz pierwszy jest całkowicie bezpłatne. Trzeba jednak pamiętać, że w sytuacji w której petent zagubi dokument wydany przez USC Głogów Małopolski może zwrócić się o wydanie nowego odpisu. Każdy kolejny wydany przez placówkę odpis to dodatkowe koszty.

Urzędzie Stanu Cywilnego w Głogowie Małopolskim ślub

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Głogowie Małopolskim to jedna z form zawierania związków małżeńskich. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Głogów Małopolski? Czas oczekiwania może być różny, zależnie od terminów wolnych i obłożenia Urzędu Stanu Cywilnego w [miesie]. Dlatego warto zgłosić swoją prośbę o ustalenie terminu ślubu z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Głogowie Małopolskim przed ślubem? Przede wszystkim, należy złożyć odpowiedni wniosek o zawarcie małżeństwa. Wraz z nim należy dostarczyć określone dokumenty, takie jak zaświadczenia o stanie cywilnym oraz dowody osobiste lub inne dokumenty potwierdzające tożsamość. Ile kosztuje ślub cywilny Głogów Małopolski? Koszty zawarcia małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego w Głogowie Małopolskim są niewielkie. Obowiązkowa jest jedynie opłata za sporządzenie aktu małżeństwa, która wynosi 84 złote. Jednak w przypadku decyzji o odbyciu się ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego w Głogowie Małopolskim, te koszty mogą się powiększyć.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Głogów Małopolski

Liczba wyświetleń: 167Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS