Urząd Stanu Cywilnego Gniezno – USC Gniezna

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Gniezno – USC Gniezna

Urząd Stanu Cywilnego Gniezno telefon, e-mail, kontakt dla interesantów. Akt urodzenia Urząd Stanu Cywilnego Gniezno, godziny otwarcia USC Gniezno.

Urząd Stanu Cywilnego w Gnieźnie kontakt

Petenci którzy chcą skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Gnieźnie, mogą skorzystać z kilku kanałów kontaktowych. Poza osobistą wizytą w USC Gniezno można również skontaktować się z placówką telefonicznie. Urząd Stanu Cywilnego Gniezno telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki. Istnieje również możliwość przesłania wiadomości e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Gnieźnie.

Istnieje również możliwość przesłania zapytania drogą listowną. W takim przypadku pamiętać o zamieszczeniu w liście swoich danych kontaktowych aby pracownicy USC w Gnieźnie mogli przekazać wiadomość zwrotną.

Urząd Stanu Cywilnego w Gnieźnie godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Gnieźnie działa zgodnie z przepisami prawa i jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Gnieźnie są dostępne do wglądu online. Warto mieć na uwadze konieczność dokonania rezerwacji wizyty w USC w Gnieźnie. W tej sprawie najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Gniezno

Adres: Chrobrego 41, 62-200 Gniezno

Telefon: 61 426 05 05,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Gniezno:

  • poniedziałek 07:30-15:30
  • wtorek 07:30-15:30
  • środa 07:30-15:30
  • czwartek 07:30-15:30
  • piątek 07:30-15:30

Miasto Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Gnieźnie to instytucja publiczna, która zajmuje się rejestrowaniem stanu cywilnego osób zamieszkujących na terenie Gniezna. Do zadań USC Gniezno należy rejestracja urodzeń i zgonów oraz zawieranie małżeństw. W instytucji można uzyskać również niezbędne dokumenty dotyczące stanu cywilnego, takie jak odpisy aktów urodzenia czy zaświadczenia o stanie cywilnym.

Urząd Stanu Cywilnego w Gnieźnie odebranie aktu zgonu

W wypadku śmierci bliskiej osoby poza formalnościami związanymi z pogrzebem trzeba również udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w Gnieźnie i zgłosić zgon. Jeśli potrzebny jest dokument potwierdzający, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Gnieźnie. Wymagane będzie przedstawienie dokumentu tożsamości oraz podanie szczegółowych informacji o zmarłej osobie. Jeżeli Urząd Stanu Cywilnego Gniezno akt zgonu ma wystawić po raz kolejny wymagane jest uiszczenie opłaty administracyjnej. W placówce Urząd Stanu Cywilnego Gniezno akt zgonu wydawany jest tego samego dnia w którym petent zgłosi się po dokument. Jeżeli chodzi o czas oczekiwania na wydanie dokumentu to zależy on od obłożenia pracy w urzędzie oraz sposobu złożenia wniosku.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Gniezno

Liczba wyświetleń: 626Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS