Urząd Stanu Cywilnego Grodzisk Wielkopolski – USC Grodziska Wielkopolskiego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Grodzisk Wielkopolski – USC Grodziska Wielkopolskiego

USC Grodzisk Wielkopolski kontakt, godziny otwarcia. Odpisy aktów cywilnych w Urzędzie Stanu Cywilnego w Grodzisku Wielkopolskim. Urząd Stanu Cywilnego Grodzisk Wielkopolski ślub, akt urodzin.

Urząd Stanu Cywilnego Grodzisk Wielkopolski kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Grodzisk Wielkopolski, należy skorzystać z jednej z dostępnych opcji. Urząd Stanu Cywilnego Grodzisk Wielkopolski kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest osobiste odwiedzenie placówki. Można także skontaktować się z USC Grodzisk Wielkopolski bez wychodzenia z domu. W tym celu należy skorzystać z formy telefonicznej lub mailowej. Warto, jednak wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Grodzisk Wielkopolski kontakt umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Grodzisku Wielkopolskim, należy w pierwszej kolejności sprawdzić jego godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Grodzisku Wielkopolskim

Urząd Stany Cywilnego w Grodzisku Wielkopolskim jest otwarty we wszystkie w dni robocze w wybranych godzinach. To właśnie wtedy możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Grodzisk Wielkopolski godziny otwarcia ustalił tak, aby każdy interesant mógł znaleźć czas na jej odwiedzenie w razie potrzeby. Dodatkowo warto, jest wiedzieć o tym, że istnieje także opcja na wcześniejsze zarezerwowanie swojej wizyty w USC w Grodzisku Wielkopolskim.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Grodzisk Wielkopolski

Adres: Stary Rynek 1, 62-065 Grodzisk Wielkopolski

Telefon: 61 44 53 062,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Grodzisk Wielkopolski:

  • Poniedziałek 7:00 - 15:00
  • Wtorek 7:00 - 15:00
  • Środa 7:00 - 15:00
  • Czwartek 7:00 - 15:00
  • Piątek 7:00 - 15:00

Grodzisk Wielkopolski Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego (USC) zajmuje się rejestracją aktów urodzenia, małżeństwa, rozwodu, separacji i zgonu. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Grodzisku Wielkopolskim można złożyć dokumenty i uzyskać zaświadczenia o stanie cywilnym, a także uzyskać odpisy aktów stanu cywilnego – pełne lub skrócone.

Urząd Stanu Cywilnego w Grodzisku Wielkopolskim odebranie aktu zgonu

W wypadku śmierci bliskiej osoby poza formalnościami związanymi z pogrzebem trzeba również udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w Grodzisku Wielkopolskim i zgłosić zgon. Jeśli potrzebny jest dokument potwierdzający, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Grodzisku Wielkopolskim. Wymagane będzie przedstawienie dokumentu tożsamości oraz podanie szczegółowych informacji o zmarłej osobie. Jeżeli Urząd Stanu Cywilnego Grodzisk Wielkopolski akt zgonu ma wystawić po raz kolejny wymagane jest uiszczenie opłaty administracyjnej. W placówce Urząd Stanu Cywilnego Grodzisk Wielkopolski akt zgonu wydawany jest tego samego dnia w którym petent zgłosi się po dokument. Jeżeli chodzi o czas oczekiwania na wydanie dokumentu to zależy on od obłożenia pracy w urzędzie oraz sposobu złożenia wniosku.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Grodzisk Wielkopolski

Liczba wyświetleń: 125Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS