Urząd Stanu Cywilnego Jabłonna – USC Jabłonnej

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Jabłonna – USC Jabłonnej

Urząd Stanu Cywilnego w Jabłonnej – odpisy aktów stanu cywilnego. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Jabłonnej. Urząd Stanu Cywilnego Jabłonna kontakt.

Urząd Stanu Cywilnego Jabłonna kontakt

Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Jabłonnej, należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Obecnie Urząd Stanu Cywilnego Jabłonna kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Kontakt z USC Jabłonna można także uzyskać, udając się osobiście do placówki. Gdy jednak sprawa jest bardzo pilna i ważne jest to, aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Jabłonnej jak najszybciej, można skorzystać z numeru telefonu.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Jabłonnej

Urząd Stanu Cywilnego w Jabłonnej jest otwarty od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Właśnie wtedy możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Jabłonnej. W soboty oraz niedziele Urząd Stanu Cywilnego w Jabłonnej jest zamknięty. Ustalone przez USC Jabłonna godziny otwarcia mogą różnić się w zależności od dnia. Harmonogram pracy jest stworzony tak aby jak najwięcej mieszkańców Jabłonnej mogło zrealizować formalności.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Jabłonna

Adres: Modlińska 152, 05-110 Jabłonna

Telefon: 22 767 73 34,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Jabłonna:

  • Poniedziałek 8:00-18:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Jabłonnej

Urząd Stanu Cywilnego Jabłonna jest to instytucja, która zajmuje się prowadzeniem rejestrów stanu cywilnego, czyli dokumentacji dotyczącej narodzin, ślubów, rozwodów, zgonów i innych zdarzeń związanych z życiem mieszkańców Jabłonnej. W USC w Jabłonnej można między innymi rejestrować urodzenia, zawierać małżeństwa, dokonywać zgłoszeń zgonów oraz uzyskiwać odpisy i zaświadczenia dotyczące tych wydarzeń.

Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Jabłonna

Akt zgonu to oficjalny dokument wydawany przez Urząd Stanu Cywilnego w Jabłonnej, który potwierdza fakt śmierci osoby. Dokument ten jest ważny w wielu sytuacjach, takich jak rozwiązywanie spraw spadkowych. W celu uzyskania aktu zgonu w Jabłonnej należy złożyć odpowiedni wniosek w USC. Ważne jest, aby posiadać wszystkie niezbędne dokumenty oraz podać dokładne dane osoby, zmarłej.

Jeśli potrzeba uzyskać akt zgonu w Jabłonnej, warto wiedzieć, ile czasu trzeba czekać na jego wydanie. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Jabłonnej może różnić się w zależności od wielu czynników, takich jak ilość petentów w placówce czy obłożenie pracowników urzędu. Zazwyczaj jednak Urząd Stanu Cywilnego Jabłonna akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Jabłonna

Liczba wyświetleń: 310Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS