Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście

Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście

Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście godziny otwarcia, adres, numer telefonu. Warszawa śródmieście Urząd Stanu Cywilnego akt urodzenia, zgony.

Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście kontakt zainteresowanym osobom umożliwia poprzez wysłanie wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także za pomocą numeru telefonu. Warto wiedzieć, że oczekiwanie na odpowiedź drogą mailową przeważnie trwa znacznie dłużej. Przy wyborze kontaktu za pomocą maila, należy zaznaczyć w tytule konkretną jednostkę. Z Urzędem Stanu Cywilnego Śródmieście kontaktować można się jedynie w godzinach jego urzędowania. Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście nie jest jedynym takim urzędem na terenie Warszawy. Urzędy Stanu Cywilnego w Warszawie, działają również w innych lokalizacjach. Pełna lista USC Warszawa, wraz z adresami i danymi kontaktowymi dostępna jest dla osób zainteresowanych online. 

Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście numer telefonu: 22 443 12 30, 22 443 12 32
Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście adres e-mail: [email protected]
Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście adres: ul. gen. Wł. Andersa 5, 00-281 Warszawa

Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście godziny otwarcia

Instytucja, jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście godziny otwarcia, w poniedziałki wydłużył do 18:00. Jest to bardzo duże udogodnienie dla petentów, którzy wcześniej nie mogą skorzystać z usług oferowanych przez Urząd. W soboty oraz niedziele Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście nie przyjmuje zainteresowanych osób. 

Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: 8:00-18:00
  • Wtorek: 8:00-16:00
  • Środa: 8:00-16:00
  • Czwartek: 8:00-16:00
  • Piątek: 8:00-16:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte 

Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście akt zgonu

Aby sporządzić w jednostce Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście akt zgonu, należy posiadać kartę zgonu wydaną przez lekarza, dowód osobisty zmarłej osoby, a także dokument tożsamości zgłaszającego zgon. Śmierć osoby trzeba zgłosić w Urzędzie Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście w ciągu 3 dni od daty sporządzenia karty zgonu. W przypadku gdy śmierć nastąpiła w wyniku choroby zakaźnej, zgłoszenie powinno zostać zrealizowane w ciągu 24 godzin. Pierwszy odpis aktu zgonu jest bezpłatny, natomiast za kolejne koniecznością jest uiszczenie pewnej opłaty. 

Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście ślub

Najważniejszą kwestią, aby w instytucji Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście ślub został zrealizowany, jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji terminu. Uroczystość zawarcia związku małżeńskiego w Warszawa Śródmieście Urząd Stanu Cywilnego może zostać odbyta minimum po upływie miesiąca od daty dokonania rezerwacji terminu. Dostępne terminy ślubów Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście udostępnia podczas osobistej wizyty w tej jednostce. Cała procedura wiąże się z kosztami. Wszelkie informacje można zdobyć również na podstawie kontaktu zdalnego. 

Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście akt urodzenia

Przyjście noworodka na świat powinno zostać zgłoszone do Urzędu Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście. Aby uzyskać w instytucji Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście akt urodzenia, należy podać wszystkie niezbędne informacje. Po zrealizowaniu całego procesu dziecko dostaje numer PESEL oraz zameldowanie. W jednostce Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście akt urodzenia jest bezpłatny, natomiast jego kolejne opisy wiążą się z pewną opłatą. 

Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście praca

W instytucji, jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście praca, polega między innymi na załatwianiu spraw konsularnych dotyczących obywateli polskich zamieszkałych za granicą, aktualizacji ksiąg stanu cywilnego zgodnie z orzeczeniami sądów, wydawaniu decyzji w oparciu o ustawę, a także załatwianiu spraw związanych z sytuacją prawną dziecka. Urząd Stanu Cywilnego Warszawa Śródmieście zatrudnia wyłącznie wysoko wykwalifikowanych pracowników. W jednostce, jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Warszawa wszystkie sprawy załatwiane są z pełnym profesjonalizmem. Każdy pracowniki posiada odpowiednie wykształcenie, a także szeroki zakres umiejętności niezbędnych do prawidłowej realizacji wszystkich zadań. 

Liczba wyświetleń: 4818Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS