Urząd Stanu Cywilnego Kartuzy – USC Kartuz

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Kartuzy – USC Kartuz

Urząd Stanu Cywilnego w Kartuzach – odpisy aktów stanu cywilnego. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Kartuzach. Urząd Stanu Cywilnego Kartuzy kontakt.

Urząd Stanu Cywilnego Kartuzy kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Kartuzy kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Kartuzach można uzyskać na parę różnych sposobów. W zależności od potrzeb każdy interesant może wybrać ten, który najbardziej mu odpowiada. Urząd Stanu Cywilnego Kartuzy kontakt zapewnia drogą elektroniczną, poprzez e-mail, a także telefonicznie oraz osobiście.

Oczywiście kontakt z USC Kartuzy przez telefon stanowi najczęściej wybierany przez petentów kanał kontaktu. Trzeba wiedzieć, że połączenia telefoniczne realizowane są w czasie trwania godzin otwarcia placówki. 

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Kartuzach

Przed kontaktowaniem się z USC w Kartuzach, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie podczas nich możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego w Kartuzach godziny otwarcia opublikował jedynie dla dni roboczych. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Stanu Cywilnego w Kartuzach jest zamknięty.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Kartuzy

Adres: Generała Józefa Hallera 1, 83-300 Kartuzy

Telefon: 58 694 51 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Kartuzy:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-16:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Urząd Stanu Cywilnego w Kartuzach

Urząd Stanu Cywilnego w Kartuzach jest miejscem, gdzie zarejestrowane są najważniejsze wydarzenia w życiu człowieka, takie jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. Urząd ten działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i jest odpowiedzialny za rejestrację tych wydarzeń oraz przechowywanie dokumentów z nimi związanymi. W ramach swojej działalności Urząd Stanu Cywilnego Kartuzy rejestruje narodziny, wydaje akty stanu cywilnego, rejestruje małżeństwa, rozwody i zgony. Dodatkowo USC Kartuzy ten zajmuje się aktualizacją i archiwizacją dokumentów oraz udzielaniem informacji o stanie cywilnym osób fizycznych.

Urząd Stanu Cywilnego w Kartuzach odebranie aktu zgonu

W wypadku śmierci bliskiej osoby poza formalnościami związanymi z pogrzebem trzeba również udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w Kartuzach i zgłosić zgon. Jeśli potrzebny jest dokument potwierdzający, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kartuzach. Wymagane będzie przedstawienie dokumentu tożsamości oraz podanie szczegółowych informacji o zmarłej osobie. Jeżeli Urząd Stanu Cywilnego Kartuzy akt zgonu ma wystawić po raz kolejny wymagane jest uiszczenie opłaty administracyjnej. W placówce Urząd Stanu Cywilnego Kartuzy akt zgonu wydawany jest tego samego dnia w którym petent zgłosi się po dokument. Jeżeli chodzi o czas oczekiwania na wydanie dokumentu to zależy on od obłożenia pracy w urzędzie oraz sposobu złożenia wniosku.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Kartuzy

Liczba wyświetleń: 518Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS