Urząd Stanu Cywilnego Krosno Odrzańskie – USC Krosna Odrzańskiego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: lubuskie

Urząd Stanu Cywilnego Krosno Odrzańskie – USC Krosna Odrzańskiego

Urząd Stanu Cywilnego w Krośnie Odrzańskim kontakt, adres, telefon. Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego [miesto]. Akt urodzenia, zgonu ślubu w USC Krosno Odrzańskie.

USC Krosno Odrzańskie kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Krosno Odrzańskie kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Każdy petent może wybrać tę formę kontaktu, która mu odpowiada najbardziej. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Krośnie Odrzańskim można skorzystać ze sposobu telefonicznego lub mailowego. Można także odwiedzić osobiście placówkę. Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Krosno Odrzańskie kontakt mailowy prowadzi wyłącznie gdy wiadomość zawiera imię, nazwisko i adres zamieszkania jej nadawy. Konieczne jest także opatrzenie maila odpowiednim tytułem.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Krośnie Odrzańskim

Urząd Stanu Cywilnego w Krośnie Odrzańskim otwarty jest od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Właśnie wtedy możliwe jest uzyskanie kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Krośnie Odrzańskim. Niestety na ten moment Urząd Stanu Cywilnego Krosno Odrzańskie jest zamknięty w soboty oraz w niedziele. Aby uzyskać dokładne informacje na temat godzin otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Krośnie Odrzańskim, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Krosno Odrzańskie

Adres: Parkowa 1, 66-600 Krosno Odrzańskie

Telefon: 68 410 97 51, 68 383 50 17

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Krosno Odrzańskie:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Krośnie Odrzańskim

Urząd stanu cywilnego w Krośnie Odrzańskim jest instytucją odpowiedzialną za gromadzenie i przechowywanie dokumentacji związanej z najważniejszymi wydarzeniami w życiu, takimi jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony, zgodnie z przepisami prawa. W ramach swoich obowiązków Urząd Stanu Cywilnego Krosno Odrzańskie rejestruje narodziny, przypisuje imiona oraz wydaje akty urodzenia. Ponadto USC Krosno Odrzańskie zajmuje się rejestracją małżeństw, udzielaniem ślubów cywilnych, rejestrowaniem rozwodów i zgonów, a także aktualizacją i przechowywaniem dokumentów związanych ze zmianą stanu cywilnego obywateli w szczególności mieszkańców Krosna Odrzańskiego.

Urząd Stanu Cywilnego Krosno Odrzańskie akt zgonu

Aby dostać dokument potwierdzający zgon, trzeba złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Krośnie Odrzańskim, i przedstawić dokument tożsamości, a także podać dane personalne zmarłego, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Jeśli osoba zmarła za granicą, może być wymagane dostarczenie dodatkowych dokumentów, takich jak przetłumaczony na język polski akt zgonu lub zaświadczenia o zgonie wydane przez władze danego kraju. Urząd Stanu Cywilnego Krosno Odrzańskie akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Krosno Odrzańskie

Liczba wyświetleń: 428Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS