Urząd Stanu Cywilnego Kwidzyn – USC Kwidzynia

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Kwidzyn – USC Kwidzynia

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Kwidzyniu telefonicznie, mailowo lub osobiście. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Kwidzyniu. Ślub cywilny w USC Kwidzyn.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Kwidzyn

USC Kwidzyn kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Kwidzyniu, można skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt telefoniczny. Pozwala on na najszybsze skontaktowanie się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Kwidzyn kontakt prowadzi również z wykorzystaniem elektronicznej skrzynki pocztowej. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Stanu Cywilnego w Kwidzyniu, należy wysyłać na odpowiedni adres e-mail. Interesanci mogą także złożyć osobistą wizytę w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kwidzyniu.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Kwidzyniu

Godziny otwarcia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kwidzyniu, są jednoznaczne z godzinami, podczas których można kontaktować się z urzędem. Dlatego przed próbą kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Kwidzyniu warto, jest w pierwszej kolejności zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Instytucja jest czynna we wszystkie dni robocze. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Kwidzyn godziny otwarcia może zmienić, szczególnie w dni świąteczne takie jak wigilia. Warto więc kontaktować się telefonicznie z placówką lub śledzić publikowane na stronie komunikaty.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Kwidzyn

Adres: Warszawska 19, 82-500 Kwidzyn

Telefon: 55 646 47 20,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Kwidzyn:

  • poniedziałek 8:00-15:00
  • wtorek 8:00-15:00
  • środa 8:00-15:00
  • czwartek 9:00-17:00
  • piątek 9:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Kwidzyniu

Urząd stanu cywilnego w Kwidzyniu odpowiada za rejestrowanie zmian stanu cywilnego mieszkańców Kwidzynia, takie jak narodziny, zawarcie lub zakończenie małżeństwa czy śmierć. Urząd Stanu Cywilnego Kwidzyn działa na podstawie przepisów prawa i ma za zadanie zarejestrować te wydarzenia oraz przechowywać dokumenty z nimi związane. Urzędnicy w USC Kwidzyn mogą również dokonać zmiany imienia i nazwiska, wydają akty urodzenia, rejestrują małżeństwa i rozwody oraz rejestrują zgony.

Urząd Stanu Cywilnego Kwidzyn ślub – jak załatwić sprawy związane ze ślubem?

Ślub cywilny w Kwidzyniu to uroczystość, która wiąże się z pewnymi kosztami. Jednym z głównych jest opłata administracyjna, która może być przekazana w kasie Urzędu Stanu Cywilnego w Kwidzyniu lub przelewem na numer konta placówki. W Urzędzie Stanu Cywilnego Kwidzyn koszt ten nie jest wysoki jeżeli uroczystość odbywa się w sali ślubów. Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Kwidzyn ślub cywilny może przeprowadzić również w plenerze na życzenie petentów. Oczywiście taką chęć trzeba zgłosić odpowiednio wcześniej. Ślub w plenerze w Kwidzyniu to również dodatkowy koszt dla nowożeńców.

Ważnym krokiem przed zawarciem małżeństwa jest zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Stanu Cywilnego Kwidzyn oraz zebranie wymaganych dokumentów. Do najważniejszych dokumentów należy dowód osobisty i dowód opłaty. Aby zarezerwować termin ślubu cywilnego w Kwidzyniu, należy osobiście udać się do placówki jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Kwidzyn i wypełnić odpowiednie dokumenty. Przy rezerwacji trzeba podać datę oraz godzinę, która będzie odpowiednia dla obydwu narzeczonych. W przypadku, gdy terminy są już zarezerwowane, może być konieczne wydłużenie oczekiwania na konkretny termin.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Kwidzyn

Liczba wyświetleń: 724Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS