Urząd Stanu Cywilnego Łańcut – USC Łańcuta

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: podkarpackie

Urząd Stanu Cywilnego Łańcut – USC Łańcuta

Urząd Stanu Cywilnego Łańcut godziny otwarcia, adres. Kontakt USC Łańcut telefon, numer. Łańcut Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, ślub cywilny.

Urząd Stanu Cywilnego w Łańcucie kontakt

Kontakt z urzędem Stanu Cywilnego w Łańcucie można nawiązać na kilka sposobów. Możliwe jest osobiste udanie się do Urzędu Stanu Cywilnego w Łańcucie w celu załatwienia sprawy na miejscu. W takim przypadku należy zwykle wcześniej umówić się na wizytę, zwłaszcza jeśli chodzi o rejestrację małżeństwa.

Urząd Stanu Cywilnego Łańcut kontakt zdalny prowadzi przez telefon. Można zadzwonić do Urzędu Stanu Cywilnego Łańcut i porozmawiać z pracownikiem, który pomoże rozwiązać problem lub udzieli odpowiedzi na pytania. Zainteresowane osoby mogą także napisać e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Łańcucie, podając swoje pytania lub prośby. Ostatnim sposobem jest przesłanie listu do Urzędu Stanu Cywilnego w Łańcucie. Warto jednak pamiętać, że czas odpowiedzi może być nieco dłuższy niż w przypadku kontaktu przez inne kanały. Ważne jest, aby przy każdym kontakcie z Urzędem Stanu Cywilnego podać imię i nazwisko, a także numer telefonu lub adres e-mail, dzięki czemu urząd będzie mógł się z nami skontaktować w razie potrzeby.

Urząd Stanu Cywilnego w Łańcucie godziny otwarcia

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Urząd Stanu Cywilnego w Łańcucie, jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy, takich jak święta państwowe lub lokalne. Wszystkie godziny funkcjonowania Urzędu Stanu Cywilnego w Łańcucie z pewnością zostały podane na oficjalnej stronie internetowej urzędu. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Łańcut godziny otwarcia dostosował do potrzeb klienta. Warto skontaktować się z USC Łańcut chcąc uzyskać informacje na temat dodatkowych dyżurów pracowników w weekendy.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Łańcut

Adres: 3 Maja 13, 37-100 Łańcut

Telefon: 17 225 20 24,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Łańcut:

  • Poniedziałek 7:15-15:45
  • Wtorek 7:15-14:45
  • Środa 7:15-14:45
  • Czwartek 7:15-14:45
  • Piątek 7:15-13:45

USC Łańcut

Urząd Stanu Cywilnego w Łańcucie to miejsce, gdzie można załatwić wiele formalności takich jak zawarcie związku małżeńskiego czy też uzyskanie aktów urodzenia, małżeństwa i zgonu. W USC Łańcut można również otrzymać odpisy wydanych już aktów stanu cywilnego za opłatą administracyjną.

Łańcut Ślub Cywilny

Przed przystąpieniem do zawarcia związku małżeńskiego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Łańcut, należy załatwić kilka formalności. W pierwszej kolejności należy uzyskać zaświadczenie o stanie cywilnym, które potwierdza, że nie ma przeciwwskazań do zawarcia małżeństwa. Wizyta w USC w Łańcucie jest potrzebna do tego, aby wybrać termin ceremonii, podać niezbędne dane osobowe oraz wybrać świadków, którzy będą obecni na ślubie. Ile trzeba czekać na ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Łańcut? Czas oczekiwania na ceremonię uzależniony jest od liczby złożonych wcześniej wniosków o ślub. Zazwyczaj na ślub cywilny w Łańcucie trzeba poczekać kilka tygodni lub nawet miesięcy. Warto więc zarezerwować termin z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że ślub odbędzie się w odpowiednim czasie. Ile kosztuje ślub cywilny w Łańcut? W Urzędzie Stanu Cywilnego w Łańcut opłata za ślub wynosi 84 złote oraz dotyczy ona sporządzenia aktu małżeństwa. Dodatkowo, jeśli para chce, aby ślub odbył się w miejscu innych niż sala ślubów USC w Łańcucie, na przykład w plenerze, trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Łańcut

Liczba wyświetleń: 542Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS