Urząd Stanu Cywilnego Lipsko – USC Lipska

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Lipsko – USC Lipska

Urząd Stanu Cywilnego Lipsko terminy ślubów. USC Lipsko kontakt, telefon, adres. Urząd Stanu Cywilnego w Lipsku akt urodzenia, zgonu.

Kontakt USC [miatso]

Urząd Stanu Cywilnego Lipsko kontakt umożliwia na parę sposobów. Każdy interesant może skontaktować się z USC w Lipsku wykorzystując poprzez wybraną przez niego formę. Pierwszym sposobem na kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Lipsku, jest forma mailowa. Wszelkie wiadomości kierowane do USC Lipsko, należy wysyłać na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na skontaktowanie się z Urzędem Stanu Cywilnego w Lipsku, jest połączenie telefoniczne. Jest to najszybszy sposób pozwalający na kontakt z instytucją. Urząd Stanu Cywilnego Lipsko kontakt umożliwia także poprzez osobiste odwiedzenie placówki. W tym przypadku należy także wiedzieć o tym, że możliwe jest wcześniejsze zarezerwowanie wizyty, co umożliwi uniknięcie kolejek.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Lipsku

Godziny otwarcia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Lipsku, są jednoznaczne z godzinami, podczas których możliwe jest skontaktowanie się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Lipsko godziny otwarcia ustalił na wszystkie dni robocze z pominięciem tych ustawowo wolnych od pracy. Trzeba mieć jednak świadomość, że obowiązujące w USC Lipsko godziny otwarcia nie muszą być tożsame każdego dnia.  

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Lipsko

Adres: 1 Maja 2, 27-300 Lipsko

Telefon: 48 378 03 44,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Lipsko:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Lipsku

Urząd stanu cywilnego w Lipsku to instytucja odpowiedzialna za rejestrowanie ważnych wydarzeń w życiu ludzi, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W placówce można realizowane są sprawy związane ze zmianą stanu cywilnego mieszkańców Lipska. Pracownicy USC Lipsko wydają akty stanu cywilnego, a także ich odpisy osobom które potrzebują takiego dokumentu.

Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Lipsko

Akt zgonu to oficjalny dokument wydawany przez Urząd Stanu Cywilnego w Lipsku, który potwierdza fakt śmierci osoby. Dokument ten jest ważny w wielu sytuacjach, takich jak rozwiązywanie spraw spadkowych. W celu uzyskania aktu zgonu w Lipsku należy złożyć odpowiedni wniosek w USC. Ważne jest, aby posiadać wszystkie niezbędne dokumenty oraz podać dokładne dane osoby, zmarłej.

Jeśli potrzeba uzyskać akt zgonu w Lipsku, warto wiedzieć, ile czasu trzeba czekać na jego wydanie. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Lipsku może różnić się w zależności od wielu czynników, takich jak ilość petentów w placówce czy obłożenie pracowników urzędu. Zazwyczaj jednak Urząd Stanu Cywilnego Lipsko akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Lipsko

Liczba wyświetleń: 258Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS