Urząd Stanu Cywilnego Łosice – USC Łosic

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Łosice – USC Łosic

Urząd Stanu Cywilnego Łosice godziny otwarcia, kontakt, adres, e-mail, numer telefonu. Urząd Stanu Cywilnego w Łosicch ślub, akt urodzenia, termin ślubu.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Łosice

USC Łosice kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Łosicch, można skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt telefoniczny. Pozwala on na najszybsze skontaktowanie się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Łosice kontakt prowadzi również z wykorzystaniem elektronicznej skrzynki pocztowej. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Stanu Cywilnego w Łosicch, należy wysyłać na odpowiedni adres e-mail. Interesanci mogą także złożyć osobistą wizytę w Urzędzie Stanu Cywilnego w Łosicch.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Łosicch

Godziny otwarcia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Łosicch, są jednoznaczne z godzinami, podczas których można kontaktować się z urzędem. Dlatego przed próbą kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Łosicch warto, jest w pierwszej kolejności zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Instytucja jest czynna we wszystkie dni robocze. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Łosice godziny otwarcia może zmienić, szczególnie w dni świąteczne takie jak wigilia. Warto więc kontaktować się telefonicznie z placówką lub śledzić publikowane na stronie komunikaty.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Łosice

Adres: ul. Piłsudskiego 6, 08-200 Łosice

Telefon: 83 357 33 40,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Łosice:

  • poniedziałek 9:00-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Łosicch

Urząd Stanu Cywilnego jest to jednostka organizacyjna, która wchodzi w skład Urzędu Gminy lub Urzędu Miasta. Głównymi zadaniami Urzędu Stanu Cywilnego w Łosicch jest rejestracja urodzeń, małżeństw oraz zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego. Udając się do USC Łosice, można także uzyskać skrócony lub zupełny odpis z aktów stanu cywilnego przechowywanych w archiwum placówki.

Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Łosice

Aby otrzymać oficjalny dokument stwierdzający zgon, należy zgłosić zgon w Urzędzie Stanu Cywilnego w Łosicch. Akt zgonu to dokument rejestrujący faktyczne i prawnie uznanie zgonu danej osoby. Urząd Stanu Cywilnego w Łosicch jest instytucją odpowiedzialną za wydanie aktu zgonu, który jest ważny w celu uregulowania spraw formalnych, takich jak ubezpieczenie, dziedziczenie, a także przekazywanie mienia zmarłego. Urząd Stanu Cywilnego Łosice akt zgonu wydaje na podstawie świadectwa zgonu, które jest wystawiane przez lekarza prowadzącego lub sądową sekcję zwłok. W celu uzyskania aktu zgonu, należy zwrócić się do Urzędu Stanu Cywilnego w Łosicch osobiście.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Łosice

Liczba wyświetleń: 236Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS