Urząd Stanu Cywilnego Maków Mazowiecki – USC Makowa Mazowieckiego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Maków Mazowiecki – USC Makowa Mazowieckiego

Urząd Stanu Cywilnego Maków Mazowiecki ślub. Maków Mazowiecki urząd stanu cywilnego kontakt, adres, telefon. Kontakt przez telefon z Urzędem Stan Cywilnego w Makowie Mazowieckim.

Urząd Stanu Cywilnego w Makowie Mazowieckim kontakt

Trzeba wiedzieć, że chcąc skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Makowie Mazowieckim, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktu. Poza osobistą wizytą w USC Maków Mazowiecki, wsparcie pracowników można uzyskać także bez wychodzenia z domu. Oczywiście najbardziej popularnym kanałem jest kontakt telefoniczny. Urząd Stanu Cywilnego Maków Mazowiecki telefon obsługuje we wszystkie dni robocze. Można również napisać e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Makowie Mazowieckim. Trzeba jedynie pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Maków Mazowiecki kontakt prowadzi z osobami które określą temat wiadomości, a także zamieszczą w niej własne imię i nazwisko oraz aktualny adres.

Urząd Stanu Cywilnego w Makowie Mazowieckim godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Makowie Mazowieckim jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Aby upewnić się, kiedy jest możliwość odwiedzenia USC Maków Mazowiecki, można skontaktować się telefonicznie z placówką. W niektóre dni Urząd Stanu Cywilnego Maków Mazowiecki godziny otwarcia wydłużył aby dać możliwość realizacji formalności większej ilości petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Maków Mazowiecki

Adres: Stanisława Moniuszki 6, 06-200 Maków Mazowiecki

Telefon: 29 717 14 31,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Maków Mazowiecki:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-16:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:30

Urząd Stanu Cywilnego w Makowie Mazowieckim

Urząd Stanu Cywilnego w Makowie Mazowieckim to instytucja, której głównym zadaniem jest zarejestrowanie i zachowanie ważnych wydarzeń w życiu człowieka, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgon. Urząd Stany Cywilnego Maków Mazowiecki działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. W ramach swoich działań Urząd rejestruje narodziny, nadaje imiona i nazwiska, wydaje akty urodzenia, rejestruje małżeństwa i rozwody oraz rejestruje zgony. Ponadto USC [miatso] ten odpowiada za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z tymi zdarzeniami oraz udzielanie informacji o stanie cywilnym mieszkańców Makowa Mazowieckiego.

Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Maków Mazowiecki

Aby otrzymać oficjalny dokument stwierdzający zgon, należy zgłosić zgon w Urzędzie Stanu Cywilnego w Makowie Mazowieckim. Akt zgonu to dokument rejestrujący faktyczne i prawnie uznanie zgonu danej osoby. Urząd Stanu Cywilnego w Makowie Mazowieckim jest instytucją odpowiedzialną za wydanie aktu zgonu, który jest ważny w celu uregulowania spraw formalnych, takich jak ubezpieczenie, dziedziczenie, a także przekazywanie mienia zmarłego. Urząd Stanu Cywilnego Maków Mazowiecki akt zgonu wydaje na podstawie świadectwa zgonu, które jest wystawiane przez lekarza prowadzącego lub sądową sekcję zwłok. W celu uzyskania aktu zgonu, należy zwrócić się do Urzędu Stanu Cywilnego w Makowie Mazowieckim osobiście.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Maków Mazowiecki

Liczba wyświetleń: 227Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS