Urząd Stanu Cywilnego Nasielsk – USC Nasielska

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Nasielsk – USC Nasielska

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Nasielsku przez telefon. Aktualne godziny otwarcia USC Nasielsk. Odpisy aktów stanu cywilnego w Nasielsku.

USC Nasielsk kontakt

Osoby potrzebujące skontaktowania się z urzędem rejestrującym stan cywilny w Nasielsku mają kilka opcji. Możliwe jest osobiście odwiedzenie urzędu, jednak zwykle wymaga to uprzedniego umówienia wizyty, zwłaszcza jeśli chodzi o rejestrację małżeństwa. Alternatywnie, Urząd Stanu Cywilnego Nasielsk kontakt udostęnia przez telefon. Można również napisać e-mail do USC w Nasielsku, opisując swoje problemy lub prośby, a pracownik odpowie w ciągu kilku dni roboczych. Ważne jest, aby pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Nasielsk kontakt z petentami prowadzi w wyznaczonych godzinach. Warto zadbać o to, aby kontakt z USC w Nasielsku był jak najbardziej sprawny i wygodny.

Urząd Stanu Cywilnego w Nasielsku godziny otwarcia

Urząd, który odpowiada za rejestrację stanu cywilnego w Nasielsku, działa zgodnie z przepisami prawa, a jego godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb mieszkańców Nasielska. Instytucja jest czynna od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem ustawowych dni wolnych od pracy. Aby sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Nasielsku, można skorzystać z powyżej wypisanego harmonogramu pracy. Ważne jest, aby pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Nasielsk godziny otwarcia wyznaczył z myślą o wygodzie interesantów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Nasielsk

Adres: Elektronowa 3, 05-190 Nasielsk

Telefon: 23 693 30 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Nasielsk:

  • Poniedziałek 8:00 - 17:00
  • Wtorek 8:00 - 16:00
  • Środa 8:00 - 16:00
  • Czwartek 8:00 - 16:00
  • Piątek 8:00 - 15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Nasielsku

Urząd Stanu Cywilnego w Nasielsku jest to instytucja, która zajmuje się rejestrowaniem i dokumentowaniem zdarzeń związanych z życiem mieszkańców Nasielska, takich jak urodzenia, śluby, rozwody i zgony. Urząd Stanu Cywilnego Nasielsk działa na podstawie ustalonych przepisów prawa i jest odpowiedzialny za tworzenie i przechowywanie oficjalnych dokumentów związanych z tymi wydarzeniami.

Urząd Stanu Cywilnego w Nasielsku zajmuje się między innymi rejestrowaniem urodzeń, nadawaniem imion oraz nazwisk, wydaje odpowiednie akta, rejestruje śluby i rozwody oraz zgony. Urząd Stanu Cywilnego Nasielsk jest także odpowiedzialny za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z powyższymi zdarzeniami, a także udzielanie informacji o stanie cywilnym osób fizycznych.

Urzędzie Stanu Cywilnego w Nasielsku ślub

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Nasielsku to jedna z form zawierania związków małżeńskich. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Nasielsk? Czas oczekiwania może być różny, zależnie od terminów wolnych i obłożenia Urzędu Stanu Cywilnego w [miesie]. Dlatego warto zgłosić swoją prośbę o ustalenie terminu ślubu z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Nasielsku przed ślubem? Przede wszystkim, należy złożyć odpowiedni wniosek o zawarcie małżeństwa. Wraz z nim należy dostarczyć określone dokumenty, takie jak zaświadczenia o stanie cywilnym oraz dowody osobiste lub inne dokumenty potwierdzające tożsamość. Ile kosztuje ślub cywilny Nasielsk? Koszty zawarcia małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego w Nasielsku są niewielkie. Obowiązkowa jest jedynie opłata za sporządzenie aktu małżeństwa, która wynosi 84 złote. Jednak w przypadku decyzji o odbyciu się ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego w Nasielsku, te koszty mogą się powiększyć.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Nasielsk

Liczba wyświetleń: 189Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS