Urząd Stanu Cywilnego Nidzica – USC Nidzicy

Urząd Stanu Cywilnego Nidzica telefon, e-mail, kontakt dla interesantów. Akt urodzenia Urząd Stanu Cywilnego Nidzica, godziny otwarcia USC Nidzica.

Urząd Stanu Cywilnego w Nidzicy kontakt

Jeśli potrzebne jest skontaktowanie się z urzędem rejestrującym stan cywilny w Nidzicy, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktowych. Możliwe jest osobiste odwiedzenie urzędu, jednak zwykle wymaga to wcześniejszego umówienia wizyty, zwłaszcza w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywnie, Urząd Stanu Cywilnego Nidzica kontakt prowadzi przez telefon. Można także napisać e-mail do USC w Nidzicy, opisując swoje problemy lub prośby, pracownik odpowie do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Nidzica kontakt realizuje w wyznaczonych godzinach.

Urząd Stanu Cywilnego w Nidzicy godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Nidzicy działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma określone godziny otwarcia w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem ustawowych dni wolnych od pracy. Aby sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w [miescie], można skorzystać z oficjalnej strony internetowej lub skontaktować się z placówką. Nie ma wątpliwości, że Urząd Stanu Cywilnego godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców Nidzicy.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Nidzica

Adres: Plac Wolności 1, 13-100 Nidzica

Telefon: 23 693 30 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Nidzica:

  • Poniedziałek 8:00 - 16:00
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Urząd Stanu Cywilnego Nidzica

Urząd Stanu Cywilnego Nidzica to instytucja, która zajmuje się rejestrowaniem i archiwizacją dokumentacji dotyczącej ważnych wydarzeń życiowych, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. USC Nidzica działa na podstawie prawa, które określa proces rejestracji i przechowywania oficjalnych dokumentów. W placówce można dokonać bieżącej rejestracji narodzin, nadania imion i nazwisk, a także uzyskać akty urodzenia. W Urzędzie Stanu Cywilnego Nidzica możliwa jest także rejestracja małżeństw, rozwodów i zgonów, a archiwum instytucji zawiera cenne dokumenty, które są pomocne dla petentów, potrzebujących ich odpisów.

Urzędzie Stanu Cywilnego w Nidzicy ślub

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Nidzicy to jedna z form zawierania związków małżeńskich. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Nidzica? Czas oczekiwania może być różny, zależnie od terminów wolnych i obłożenia Urzędu Stanu Cywilnego w [miesie]. Dlatego warto zgłosić swoją prośbę o ustalenie terminu ślubu z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Nidzicy przed ślubem? Przede wszystkim, należy złożyć odpowiedni wniosek o zawarcie małżeństwa. Wraz z nim należy dostarczyć określone dokumenty, takie jak zaświadczenia o stanie cywilnym oraz dowody osobiste lub inne dokumenty potwierdzające tożsamość. Ile kosztuje ślub cywilny Nidzica? Koszty zawarcia małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego w Nidzicy są niewielkie. Obowiązkowa jest jedynie opłata za sporządzenie aktu małżeństwa, która wynosi 84 złote. Jednak w przypadku decyzji o odbyciu się ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego w Nidzicy, te koszty mogą się powiększyć.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Nidzica

Liczba wyświetleń: 238Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS