Urząd Stanu Cywilnego Oleśnica – USC Oleśnicy

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: dolnośląskie

Urząd Stanu Cywilnego Oleśnica – USC Oleśnicy

Urząd Stanu Cywilnego w Oleśnicy – godziny otwarcia, kontakt. Jak uzyskać akt zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Oleśnicy? USC Oleśnica ślub cywilny.

Urząd Stanu Cywilnego w Oleśnicy kontakt

Urząd Stanu Cywilnego w Oleśnicy oferuje kilka opcji kontaktu, aby umożliwić łatwe porozumienie. Osobiście można udać się do USC w Oleśnicy, ale zwykle wymaga to wcześniejszej rezerwacji, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywnie, można skorzystać z połączenia telefonicznego, aby uzyskać pomoc lub odpowiedzi na pytania. Petenci kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Oleśnicy mogą uzyskać za pomocą poczty e-mail lub listu. Ważne jest, aby podać imię i nazwisko oraz informacje kontaktowe, takie jak numer telefonu lub adres e-mail, aby pracownik mógł przekazać wiadomość zwrotną.

Urząd Stanu Cywilnego w Oleśnicy godziny otwarcia

Poprawne funkcjonowanie Urzędu Stanu Cywilnego w Oleśnicy wymaga przestrzegania określonych zasad i godzin otwarcia podczas dni roboczych. W przypadku dni świątecznych, godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego Oleśnicy mogą ulec zmianie. Przed planowaniem wizyty zaleca się zapoznanie się z obwiązującymi w Urzędzie Stanu Cywilnego w Oleśnicy godzinami otwarcia.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Oleśnica

Adres: Rynek Ratusz, 56-400 Oleśnica

Telefon: 77 40 80 500,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Oleśnica:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-16:00

Urząd Stanu Cywilnego w Oleśnicy

Urząd Stanu Cywilnego Oleśnica (USC w Oleśnicy) to instytucja państwowa odpowiedzialna za prowadzenie rejestrów stanu cywilnego, czyli rejestracji urodzeń, małżeństw, rozwodów, zmiany imienia i nazwiska oraz zgonów. USC Oleśnica wydaje także odpowiednie dokumenty urzędowe, takie jak: akt urodzenia, akt małżeństwa, akt zgonu, zaświadczenie o stanie cywilnym czy zaświadczenie o zameldowaniu. Urząd Stanu Cywilnego w Oleśnicy jest ważnym miejscem dla mieszkańców Oleśnicy, którzy chcą dokonać formalności związanych z ich stanem cywilnym.

Urząd Stanu Cywilnego Oleśnica ślub

Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] to miejsce, gdzie można oficjalnie zawrzeć związek małżeński. W placówce istnieją specjalnie przystosowane sale, w których można zorganizować uroczystość ślubną i przypieczętować swoją miłość przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Oleśnicy oraz swoimi najbliższymi. Zatrudnieni w USC Oleśnicy pracownicy dokładnie przeprowadzą parę przez proces zawarcia małżeństwa, udzielą niezbędnych porad i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją związku. Po ceremonii para otrzyma akt małżeństwa, który jest ważnym dokumentem potwierdzającym zawarcie związku. Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] ślub może przeprowadzić również w plenerze na życzenie narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Oleśnica

Liczba wyświetleń: 532Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS