Urząd Stanu Cywilnego Olkusz – USC Olkusza

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Olkusz – USC Olkusza

Godziny otwarcia Urzędu Stan Cywilnego w Olkuszu. Urząd Stanu Cywilnego Olkusz kontakt, telefon. Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Olkuszu.

Urząd Stanu Cywilnego w Olkuszu kontakt

Trzeba wiedzieć, że chcąc skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Olkuszu, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktu. Poza osobistą wizytą w USC Olkusz, wsparcie pracowników można uzyskać także bez wychodzenia z domu. Oczywiście najbardziej popularnym kanałem jest kontakt telefoniczny. Urząd Stanu Cywilnego Olkusz telefon obsługuje we wszystkie dni robocze. Można również napisać e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Olkuszu. Trzeba jedynie pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Olkusz kontakt prowadzi z osobami które określą temat wiadomości, a także zamieszczą w niej własne imię i nazwisko oraz aktualny adres.

Urząd Stanu Cywilnego w Olkuszu godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Olkuszu jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Aby upewnić się, kiedy jest możliwość odwiedzenia USC Olkusz, można skontaktować się telefonicznie z placówką. W niektóre dni Urząd Stanu Cywilnego Olkusz godziny otwarcia wydłużył aby dać możliwość realizacji formalności większej ilości petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Olkusz

Adres: Rynek 2, 32-300 Olkusz

Telefon: 32 626 01 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Olkusz:

  • Poniedziałek 7:00-17:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Olkuszu

Urząd Stanu Cywilnego Olkusz jest to instytucja, która zajmuje się prowadzeniem rejestrów stanu cywilnego, czyli dokumentacji dotyczącej narodzin, ślubów, rozwodów, zgonów i innych zdarzeń związanych z życiem mieszkańców Olkusza. W USC w Olkuszu można między innymi rejestrować urodzenia, zawierać małżeństwa, dokonywać zgłoszeń zgonów oraz uzyskiwać odpisy i zaświadczenia dotyczące tych wydarzeń.

Urząd Stanu Cywilnego Olkusz akt zgonu

Aby uzyskać akt zgonu, należy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w Olkuszu a także przedstawić dokument potwierdzający tożsamość oraz informacje o zmarłej osobie, takie jak imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Urząd Stanu Cywilnego Olkusz akt zgonu wydaje bezpłatnie. Chcąc w późniejszym czasie uzyskać odpis aktu zgonu konieczne będzie uiszczenie opłaty administracyjnej. W USC w Olkuszu koszt wydania odpisu aktu zgonu wynosi nie więcej niż 33 zł. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Olkusz może się różnić w zależności od obciążenia placówki.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Olkusz

Liczba wyświetleń: 327Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS