Urząd Stanu Cywilnego Olkusz – USC Olkusza

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Godziny otwarcia Urzędu Stan Cywilnego w Olkuszu. Urząd Stanu Cywilnego Olkusz kontakt, telefon. Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Olkuszu.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Olkusz

Adres: Rynek 2, 32-300 Olkusz

Telefon: 32 626 01 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Olkusz

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 7:00-17:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Olkuszu

Urząd Stanu Cywilnego Olkusz jest to instytucja, która zajmuje się prowadzeniem rejestrów stanu cywilnego, czyli dokumentacji dotyczącej narodzin, ślubów, rozwodów, zgonów i innych zdarzeń związanych z życiem mieszkańców Olkusza. W USC w Olkuszu można między innymi rejestrować urodzenia, zawierać małżeństwa, dokonywać zgłoszeń zgonów oraz uzyskiwać odpisy i zaświadczenia dotyczące tych wydarzeń.

Urząd Stanu Cywilnego w Olkuszu kontakt

Trzeba wiedzieć, że chcąc skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Olkuszu, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktu. Poza osobistą wizytą w USC Olkusz, wsparcie pracowników można uzyskać także bez wychodzenia z domu. Oczywiście najbardziej popularnym kanałem jest kontakt telefoniczny. Urząd Stanu Cywilnego Olkusz telefon obsługuje we wszystkie dni robocze. Można również napisać e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Olkuszu. Trzeba jedynie pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Olkusz kontakt prowadzi z osobami które określą temat wiadomości, a także zamieszczą w niej własne imię i nazwisko oraz aktualny adres.

Urząd Stanu Cywilnego w Olkuszu godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Olkuszu jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Aby upewnić się, kiedy jest możliwość odwiedzenia USC Olkusz, można skontaktować się telefonicznie z placówką. W niektóre dni Urząd Stanu Cywilnego Olkusz godziny otwarcia wydłużył aby dać możliwość realizacji formalności większej ilości petentów.

Urząd Stanu Cywilnego Olkusz akt zgonu

Aby uzyskać akt zgonu, należy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w Olkuszu a także przedstawić dokument potwierdzający tożsamość oraz informacje o zmarłej osobie, takie jak imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Urząd Stanu Cywilnego Olkusz akt zgonu wydaje bezpłatnie. Chcąc w późniejszym czasie uzyskać odpis aktu zgonu konieczne będzie uiszczenie opłaty administracyjnej. W USC w Olkuszu koszt wydania odpisu aktu zgonu wynosi nie więcej niż 33 zł. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Olkusz może się różnić w zależności od obciążenia placówki.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Olkusz

Liczba wyświetleń: 53Wyszukaj dodatkowe informacje: