Urząd Stanu Cywilnego Piastów – USC Piastowa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Piastów – USC Piastowa

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Piastowie – telefon, e-mail. Odpis aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Piastowa. Ślub cywilny w Piastowie.

USC Piastów kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Piastowie należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Stanu Cywilnego Piastów kontakt umożliwia telefonicznie i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Wiadomości mailowe przetwarzane są przez pracowników USC w Piastowie od jednego do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Piastów kontakt umożliwia jedynie w czasie otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Piastowie

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Piastowie, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Piastowie. Placówka otwarta jest we wszystkie dni robocze. Warto, także wiedzieć o możliwości wcześniej rezerwacji terminu wizyty w celu uniknięcia kolejek. Urząd Stanu Cywilnego Piastów godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Piastów

Adres: 11 Listopada 8/2, 05-820 Piastów

Telefon: 22 770 52 75,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Piastów:

  • Poniedziałek 8:00-17:30
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Piastowie

Urząd Stanu Cywilnego Piastów (USC w Piastowie) to instytucja państwowa odpowiedzialna za prowadzenie rejestrów stanu cywilnego, czyli rejestracji urodzeń, małżeństw, rozwodów, zmiany imienia i nazwiska oraz zgonów. USC Piastów wydaje także odpowiednie dokumenty urzędowe, takie jak: akt urodzenia, akt małżeństwa, akt zgonu, zaświadczenie o stanie cywilnym czy zaświadczenie o zameldowaniu. Urząd Stanu Cywilnego w Piastowie jest ważnym miejscem dla mieszkańców Piastowa, którzy chcą dokonać formalności związanych z ich stanem cywilnym.

Urząd Stanu Cywilnego Piastów ślub

Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] to miejsce, gdzie można oficjalnie zawrzeć związek małżeński. W placówce istnieją specjalnie przystosowane sale, w których można zorganizować uroczystość ślubną i przypieczętować swoją miłość przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Piastowie oraz swoimi najbliższymi. Zatrudnieni w USC Piastowa pracownicy dokładnie przeprowadzą parę przez proces zawarcia małżeństwa, udzielą niezbędnych porad i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją związku. Po ceremonii para otrzyma akt małżeństwa, który jest ważnym dokumentem potwierdzającym zawarcie związku. Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] ślub może przeprowadzić również w plenerze na życzenie narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Piastów

Liczba wyświetleń: 383



Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS