Urząd Stanu Cywilnego Pilawa – USC Pilawy

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Pilawa – USC Pilawy

Urząd Stanu Cywilnego Pilawa telefon, e-mail, kontakt dla interesantów. Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Pilawa, godziny otwarcia USC Pilawa.

Urząd Stanu Cywilnego w Pilawie kontakt

Trzeba wiedzieć, że chcąc skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Pilawie, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktu. Poza osobistą wizytą w USC Pilawa, wsparcie pracowników można uzyskać także bez wychodzenia z domu. Oczywiście najbardziej popularnym kanałem jest kontakt telefoniczny. Urząd Stanu Cywilnego Pilawa telefon obsługuje we wszystkie dni robocze. Można również napisać e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Pilawie. Trzeba jedynie pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Pilawa kontakt prowadzi z osobami które określą temat wiadomości, a także zamieszczą w niej własne imię i nazwisko oraz aktualny adres.

Urząd Stanu Cywilnego w Pilawie godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Pilawie jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Aby upewnić się, kiedy jest możliwość odwiedzenia USC Pilawa, można skontaktować się telefonicznie z placówką. W niektóre dni Urząd Stanu Cywilnego Pilawa godziny otwarcia wydłużył aby dać możliwość realizacji formalności większej ilości petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Pilawa

Adres: aleja Wyzwolenia 158, 08-440 Pilawa

Telefon: 25 685 60 23,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Pilawa:

  • Poniedziałek 9:00 - 17:00
  • Wtorek 8:00 - 16:00
  • Środa 8:00 - 16:00
  • Czwartek 8:00 - 16:00
  • Piątek 8:00 - 16:00

Urząd Stanu Cywilnego w Pilawie

W mieście Pilawa Urząd Stanu Cywilnego to instytucja, która ma za zadanie zarejestrować wydarzenia takie jak urodzenia, śluby, rozwody i zgony. W ramach swoich obowiązków ⁣Urząd Stanu Cywilnego w Pilawie rejestruje urodzenia, nadaje imiona i nazwiska, wydaje akty urodzenia, rejestruje małżeństwa i rozwody, a także rejestruje zgony. USC Pilawa odpowiada również za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z tymi zdarzeniami oraz udzielanie informacji o stanie cywilnym osób fizycznych zamieszkałych w Pilawie i okolicach.

Pilawa ślub cywilny

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pilawie to jedna z najpopularniejszych form zawierania związku małżeńskiego. Taka ceremonia charakteryzuje się prostotą i formalnością, a jednocześnie jest uroczystym i ważnym wydarzeniem dla młodej pary i ich rodzin. W trakcie ceremonii, para młoda składa przysięgę przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Pilawy, który dokonuje formalnej rejestracji małżeństwa i wydaje akt ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Pilawa ślub przeprowadza według potrzeb młodej pary. USC Pilawa oferuje wiele możliwości personalizacji ceremonii, takich jak wybór daty, godziny i miejsca, a także wybór świadków. Młoda para może zdecydować się na przeprowadzenie zaślubin w sali ślubnej Urzędu Stanu Cywilnego w Pilawie lub w plenerze. Trzeba pamiętać, że ślub cywilny poza Urzędem Stanu Cywilnego w Pilawie to dodatkowy koszt dla narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Pilawa

Liczba wyświetleń: 221Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS