Urząd Stanu Cywilnego Pionki – USC Pionek

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Pionki – USC Pionek

Urząd Stanu Cywilnego Pionki telefon, e-mail, kontakt dla interesantów. Akt urodzenia Urząd Stanu Cywilnego Pionki, godziny otwarcia USC Pionki.

USC Pionki kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Pionki kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Każdy petent może wybrać tę formę kontaktu, która mu odpowiada najbardziej. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Pionkach można skorzystać ze sposobu telefonicznego lub mailowego. Można także odwiedzić osobiście placówkę. Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Pionki kontakt mailowy prowadzi wyłącznie gdy wiadomość zawiera imię, nazwisko i adres zamieszkania jej nadawy. Konieczne jest także opatrzenie maila odpowiednim tytułem.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Pionkach

Urząd Stanu Cywilnego w Pionkach otwarty jest od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Właśnie wtedy możliwe jest uzyskanie kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Pionkach. Niestety na ten moment Urząd Stanu Cywilnego Pionki jest zamknięty w soboty oraz w niedziele. Aby uzyskać dokładne informacje na temat godzin otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Pionkach, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Pionki

Adres: Zakładowa 5, 26-670 Pionki

Telefon: 516 276 253,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Pionki:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Urząd Stanu Cywilnego Pionki

Urząd Stanu Cywilnego w Pionkach zajmuje się rejestracją urodzeń, małżeństw oraz zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego. Dodatkowo, USC w Pionkach wydaje odpisy skrócone oraz zupełne z aktów stanu cywilnego. Wydanie takiego dokumentu po raz pierwszy jest całkowicie bezpłatne. Trzeba jednak pamiętać, że w sytuacji w której petent zagubi dokument wydany przez USC Pionki może zwrócić się o wydanie nowego odpisu. Każdy kolejny wydany przez placówkę odpis to dodatkowe koszty.

Pionki Ślub Cywilny

Ślub cywilny jest to ceremonia, która może odbyć się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pionkach. Podczas uroczystości para młoda składa przysięgę małżeńską i otrzymuje akt małżeństwa. Urząd Stanu Cywilnego Pionki ślub przeprowadza w pomieszczeniach placówki, ale istnieje również możliwość organizacji uroczystości w innych, wcześniej ustalonych miejscach. Przed planowanym ślubem w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pionkach para młoda musi załatwić kilka formalności. Należy wypełnić wniosek o zawarcie małżeństwa, który można dostać w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pionkach lub wypełnić online. W przypadku, gdy narzeczeni zawierają małżeństwo po raz kolejny, wymagane są również dokumenty potwierdzające rozwód lub śmierć poprzedniego małżonka. USC Pionki podobnie jak inne placówki tego typu pobiera odpłatę administracyjną związaną z formalnościami jakie niesie za sobą zawarcie związku małżeńskiego.

Ważnym aspektem jest czas oczekiwania na ślub w USC Pionki. Wielu narzecoznych zadaje sobie pytanie: ile czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pionkach? Czas oczekiwania na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pionkach zależy od wielu czynników, takich jak na przykład ilość składanych wniosków. Zazwyczaj jednak para młoda musi poczekać od kilku dni do kilku tygodni na ustalenie terminu ceremonii ślubu cywilnego. Aby uzyskać dokładne informacje na temat czasu oczekiwania na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pionkach, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Pionki

Liczba wyświetleń: 212Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS