Urząd Stanu Cywilnego Przasnysz – USC Przasnysza

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Przasnysz – USC Przasnysza

Godziny otwarcia Urzędu Stan Cywilnego w Przasnyszu. Urząd Stanu Cywilnego Przasnysz kontakt, telefon. Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Przasnyszu.

Urząd Stanu Cywilnego w Przasnyszu kontakt

Trzeba wiedzieć, że chcąc skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Przasnyszu, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktu. Poza osobistą wizytą w USC Przasnysz, wsparcie pracowników można uzyskać także bez wychodzenia z domu. Oczywiście najbardziej popularnym kanałem jest kontakt telefoniczny. Urząd Stanu Cywilnego Przasnysz telefon obsługuje we wszystkie dni robocze. Można również napisać e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Przasnyszu. Trzeba jedynie pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Przasnysz kontakt prowadzi z osobami które określą temat wiadomości, a także zamieszczą w niej własne imię i nazwisko oraz aktualny adres.

Urząd Stanu Cywilnego w Przasnyszu godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Przasnyszu jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Aby upewnić się, kiedy jest możliwość odwiedzenia USC Przasnysz, można skontaktować się telefonicznie z placówką. W niektóre dni Urząd Stanu Cywilnego Przasnysz godziny otwarcia wydłużył aby dać możliwość realizacji formalności większej ilości petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Przasnysz

Adres: Jana Kilińskiego 1, 06-300 Przasnysz

Telefon: 29 752 29 97,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Przasnysz:

  • Poniedziałek 7:30-15:15
  • Wtorek 7:30-15:15
  • Środa 7:30-15:15
  • Czwartek 7:30-15:15
  • Piątek 7:30-15:15

Urząd Stanu Cywilnego w Przasnyszu

Urząd Stanu Cywilnego w Przasnyszu jest to instytucja, która zajmuje się rejestrowaniem i dokumentowaniem zdarzeń związanych z życiem mieszkańców Przasnysza, takich jak urodzenia, śluby, rozwody i zgony. Urząd Stanu Cywilnego Przasnysz działa na podstawie ustalonych przepisów prawa i jest odpowiedzialny za tworzenie i przechowywanie oficjalnych dokumentów związanych z tymi wydarzeniami.

Urząd Stanu Cywilnego w Przasnyszu zajmuje się między innymi rejestrowaniem urodzeń, nadawaniem imion oraz nazwisk, wydaje odpowiednie akta, rejestruje śluby i rozwody oraz zgony. Urząd Stanu Cywilnego Przasnysz jest także odpowiedzialny za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z powyższymi zdarzeniami, a także udzielanie informacji o stanie cywilnym osób fizycznych.

Urząd Stanu Cywilnego Przasnysz ślub

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Przasnyszu istnieje możliwość rezerwacji terminów na ślub, jednak należy pamiętać o tym, że dostępność terminów może być ograniczona ze względu na dużą liczbę rezerwacji w danym dniu. Ponadto, w przypadku sezonu ślubnego, Urząd Stanu Cywilnego Przasnysz zachęca aby wcześniej rezerwować terminy, nawet kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu, aby uniknąć problemów z dostępnością.

Ślub cywilny w Przasnyszu jest często wybieraną opcją przez mieszkańców. Warto wiedzieć, że usług nie jest bezpłatna. Narzeczeni poza formalnościami w USC Przasnysz muszą również dokonać opłaty administracyjnej. Urząd Stanu Cywilnego [miatso] ślub może przeprowadzić również poza swoją siedzibą. Trzeba wiedzieć, że taka możliwość jest dodatkowo płatna.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Przasnysz

Liczba wyświetleń: 433Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS