Urząd Stanu Cywilnego Przysucha – USC Przysuchy

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Przysucha – USC Przysuchy

USC Przysucha kontakt, godziny otwarcia. Odpisy aktów cywilnych w Urzędzie Stanu Cywilnego w Przysusze. Urząd Stanu Cywilnego Przysucha ślub, akt urodzin.

Urząd Stanu Cywilnego w Przysusze kontakt

Osoby chcące skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Przysusze, mogą skorzystać z różnych opcji. Jedną z możliwości jest kontakt telefoniczny, w czasie którego pracownicy urzędu udzielają pomocy i odpowiedzi na pytania klientów. Urząd Stanu Cywilnego Przysucha kontakt prowadzi również z wykorzystaniem poczty elektronicznej lub tradycyjnej. Należy jednak pamiętać, że czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy. Wszystkie te opcje kontaktu są dostępne, aby zapewnić klientom wygodę i ułatwić kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Przysusze.

Urząd Stanu Cywilnego w Przysusze godziny otwarcia

Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie Urzędu Stanu Cywilnego w Przysusze, należy przestrzegać określonych zasad i godzin otwarcia podczas dni roboczych. W przypadku dni świątecznych, godziny otwarcia mogą ulec zmianie, co wymaga uprzedniego sprawdzenia ich. Klienci mają możliwość kontaktu z USC Przysucha poprzez różne kanały, w tym telefonicznie, mailowo lub osobiście po wcześniejszym umówieniu się na wizytę, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Przysusze zostały ustalone tak aby każdy z petentów mógł zrealizować potrzebne sprawy.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Przysucha

Adres: Plac Kolberga 11, 26-400 Przysucha

Telefon: 48 675 22 14,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Przysucha:

  • Poniedziałek 7:15 - 15:15
  • Wtorek 7:15 - 15:15
  • Środa 7:15 - 15:15
  • Czwartek 7:15 - 15:15
  • Piątek 7:15 - 15:15

Urząd Stanu Cywilnego w Przysusze

Urząd Stanu Cywilnego jest to jednostka organizacyjna, która wchodzi w skład Urzędu Gminy lub Urzędu Miasta. Głównymi zadaniami Urzędu Stanu Cywilnego w Przysusze jest rejestracja urodzeń, małżeństw oraz zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego. Udając się do USC Przysucha, można także uzyskać skrócony lub zupełny odpis z aktów stanu cywilnego przechowywanych w archiwum placówki.

Urząd Stanu Cywilnego Przysucha ślub

Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] to miejsce, gdzie można oficjalnie zawrzeć związek małżeński. W placówce istnieją specjalnie przystosowane sale, w których można zorganizować uroczystość ślubną i przypieczętować swoją miłość przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Przysusze oraz swoimi najbliższymi. Zatrudnieni w USC Przysuchy pracownicy dokładnie przeprowadzą parę przez proces zawarcia małżeństwa, udzielą niezbędnych porad i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją związku. Po ceremonii para otrzyma akt małżeństwa, który jest ważnym dokumentem potwierdzającym zawarcie związku. Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] ślub może przeprowadzić również w plenerze na życzenie narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Przysucha

Liczba wyświetleń: 220Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS