Urząd Stanu Cywilnego Radzyń Podlaski – USC Radzynia Podlaskiego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: lubelskie

Urząd Stanu Cywilnego Radzyń Podlaski – USC Radzynia Podlaskiego

Urząd Stanu Cywilnego w Radzyniu Podlaskim adres, kontakt, numer. Telefony USC Radzyń Podlaski godziny otwarcia. Urząd Stanu Cywilnego Radzyń Podlaski odpis aktu stanu cywilnego.

Urząd Stanu Cywilnego w Radzyniu Podlaskim kontakt

Urząd Stanu Cywilnego w Radzyniu Podlaskim oferuje różne sposoby kontaktu dla osób zainteresowanych uzyskaniem informacji lub usług. Jednym z nich jest kontakt telefoniczny, który umożliwia szybką i skuteczną pomoc pracowników urzędu. Oczywiście Urząd Stanu Cywilnego Radzyń Podlaski kontakt prowadzi także poprzez pocztę elektroniczną lub tradycyjną, co może być bardziej wygodne dla niektórych klientów. Osoby, które preferują kontakt osobisty, mogą umówić się na spotkanie z pracownikiem USC Radzynia Podlaskiego, jednak konieczne jest wcześniejsze zarezerwowanie terminu, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Wszystkie te opcje mają na celu zapewnienie wygody i ułatwienie kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Radzyniu Podlaskim.

Urząd Stanu Cywilnego w Radzyniu Podlaskim godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Radzyniu Podlaskim, który odgrywa kluczową rolę w rejestrowaniu stanu cywilnego osób i udostępnianiu informacji na temat narodzin, ślubów, rozwodów i zgonów. W związku z tym należy przestrzegać procedur i godzin otwarcia urzędu, a także wykorzystywać różne opcje kontaktu z urzędem, w tym telefoniczny, mailowy lub osobisty, po uprzedniej rejestracji wizyty. Obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Radzyń Podlaski godziny otwarcia zostały ustalone w sposób aby mieszkańcy mogli załatwić potrzebne sprawy w dogodnym dla nich czasie.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Radzyń Podlaski

Adres: Warszawska 32, 21-300 Radzyń Podlaski

Telefon: 83 351 24 65,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Radzyń Podlaski:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Radzyń Podlaski Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Radzyniu Podlaskim to instytucja, która odpowiada za rejestrację stanu cywilnego mieszkańców Radzynia Podlaskiego. W placówce tej można załatwić wiele formalności związanych z dokumentami potwierdzającymi zmiany stanu cywilnego, takimi jak akty urodzenia, ślubu lub zgonu. W USC Radzyń Podlaski można również dokonać zmiany imienia i nazwiska oraz zarejestrować małżeństwo. Wszelkie formalności związane z rejestracją stanu cywilnego odbywają się w Urzędzie Stanu Cywilnego Radzyń Podlaski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Radzyń Podlaski Ślub Cywilny

Ślub cywilny jest to ceremonia, która może odbyć się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Radzyniu Podlaskim. Podczas uroczystości para młoda składa przysięgę małżeńską i otrzymuje akt małżeństwa. Urząd Stanu Cywilnego Radzyń Podlaski ślub przeprowadza w pomieszczeniach placówki, ale istnieje również możliwość organizacji uroczystości w innych, wcześniej ustalonych miejscach. Przed planowanym ślubem w Urzędzie Stanu Cywilnego w Radzyniu Podlaskim para młoda musi załatwić kilka formalności. Należy wypełnić wniosek o zawarcie małżeństwa, który można dostać w Urzędzie Stanu Cywilnego w Radzyniu Podlaskim lub wypełnić online. W przypadku, gdy narzeczeni zawierają małżeństwo po raz kolejny, wymagane są również dokumenty potwierdzające rozwód lub śmierć poprzedniego małżonka. USC Radzyń Podlaski podobnie jak inne placówki tego typu pobiera odpłatę administracyjną związaną z formalnościami jakie niesie za sobą zawarcie związku małżeńskiego.

Ważnym aspektem jest czas oczekiwania na ślub w USC Radzyń Podlaski. Wielu narzecoznych zadaje sobie pytanie: ile czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Radzyniu Podlaskim? Czas oczekiwania na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Radzyniu Podlaskim zależy od wielu czynników, takich jak na przykład ilość składanych wniosków. Zazwyczaj jednak para młoda musi poczekać od kilku dni do kilku tygodni na ustalenie terminu ceremonii ślubu cywilnego. Aby uzyskać dokładne informacje na temat czasu oczekiwania na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Radzyniu Podlaskim, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Radzyń Podlaski

Liczba wyświetleń: 269Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS