Urząd Stanu Cywilnego Rawicz – USC Rawicza

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Rawicz – USC Rawicza

USC Rawicz kontakt, godziny otwarcia. Odpisy aktów cywilnych w Urzędzie Stanu Cywilnego w Rawiczu. Urząd Stanu Cywilnego Rawicz ślub, akt urodzin.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Rawicz

Wszelkie potrzebne informacje na temat Urzędu Stanu Cywilnego w Rawiczu, można uzyskać, kontaktując się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Rawicz kontakt umożliwia na parę sposobów. Skontaktować z USC w Rawiczu można zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Przed kontaktowaniem się z USC w Rawiczu, warto, jest sprawdzić jego godziny otwarcia.

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Rawicz kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Zarówno podczas połączenia telefonicznego jak i konwersacji mailowej można uzyskać potrzebne wsparcie. Warto mieć na uwadze, że większość spraw nie może być zrealizowana telefonicznie i konieczna będzie stacjonarna wizyta w siedzibie USC Rawicza.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Rawiczu

Urząd Stanu Cywilnego w Rawiczu jest otwarty od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty oraz w niedziele obecnie USC w Rawiczu nie obsługuje interesantów. Warto także wiedzieć o tym, że Urząd Stanu Cywilnego Rawicz godziny otwarcia udostępnia do wglądu, dzięki czemu petenci mogą dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz uniknąć stania w niepotrzebnych kolejkach.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Rawicz

Adres: ul. Marszałka J. Piłsudskiego 21 63-900 Rawicz

Telefon: 655 465 428,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Rawicz:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Rawicz Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego (USC) zajmuje się rejestracją aktów urodzenia, małżeństwa, rozwodu, separacji i zgonu. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Rawiczu można złożyć dokumenty i uzyskać zaświadczenia o stanie cywilnym, a także uzyskać odpisy aktów stanu cywilnego – pełne lub skrócone.

Urzędzie Stanu Cywilnego w Rawiczu ślub

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Rawiczu to jedna z form zawierania związków małżeńskich. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Rawicz? Czas oczekiwania może być różny, zależnie od terminów wolnych i obłożenia Urzędu Stanu Cywilnego w [miesie]. Dlatego warto zgłosić swoją prośbę o ustalenie terminu ślubu z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Rawiczu przed ślubem? Przede wszystkim, należy złożyć odpowiedni wniosek o zawarcie małżeństwa. Wraz z nim należy dostarczyć określone dokumenty, takie jak zaświadczenia o stanie cywilnym oraz dowody osobiste lub inne dokumenty potwierdzające tożsamość. Ile kosztuje ślub cywilny Rawicz? Koszty zawarcia małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego w Rawiczu są niewielkie. Obowiązkowa jest jedynie opłata za sporządzenie aktu małżeństwa, która wynosi 84 złote. Jednak w przypadku decyzji o odbyciu się ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego w Rawiczu, te koszty mogą się powiększyć.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Rawicz

Liczba wyświetleń: 463Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS