Urząd Stanu Cywilnego Sienno – USC Sienna

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Sienno – USC Sienna

Urząd Stanu Cywilnego Sienno telefon, e-mail, kontakt dla interesantów. Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Sienno, godziny otwarcia USC Sienno.

Urząd Stanu Cywilnego w Siennie kontakt

Urząd Stanu Cywilnego w Siennie udostępnia petentom kilka sposobów kontaktu. Oczywiście można udać się osobiście do USC Sienna, jednak w większości przypadków wymaga to wcześniejszej rejestracji, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Możliwe jest także skorzystanie z połączenia telefonicznego, podczas którego pracownik urzędu udzieli pomocy lub odpowiedzi na pytania. Urząd Stanu Cywilnego Sienno kontakt alternatywnie prowadzi przez e-maila lub list tradycyjny. W każdym przypadku ważne jest podanie imienia i nazwiska, a także numeru telefonu lub adresu e-mail, aby pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego w Siennie mogli skontaktować się w razie potrzeby.

Urząd Stanu Cywilnego w Siennie godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Siennie są ustalane przez kierownika instytucji. Można mieć pewność, że w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Sienno godziny otwarcia zostały ustalone tak aby jak najwięcej interesantów mogło załatwić potrzebne sprawy. Harmonogram pracy zamieszczono powyżej, warto skontaktować się z USC w Siennie w sprawie godzin otwarcia jeżeli występują wątpliwości.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Sienno

Adres: Rynek 36/40, 27-350 Sienno

Telefon: 48 378 60 18,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Sienno:

  • Poniedziałek 8:00-15:00
  • Wtorek 8:00-15:00
  • Środa 8:00-15:00
  • Czwartek 8:00-15:00
  • Piątek 8:00-15:00

Urząd Stanu Cywilnego w Siennie

Urząd stanu cywilnego w Siennie to instytucja odpowiedzialna za rejestrowanie ważnych wydarzeń w życiu ludzi, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W placówce można realizowane są sprawy związane ze zmianą stanu cywilnego mieszkańców Sienna. Pracownicy USC Sienno wydają akty stanu cywilnego, a także ich odpisy osobom które potrzebują takiego dokumentu.

Sienno Ślub Cywilny

Przed przystąpieniem do zawarcia związku małżeńskiego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sienno, należy załatwić kilka formalności. W pierwszej kolejności należy uzyskać zaświadczenie o stanie cywilnym, które potwierdza, że nie ma przeciwwskazań do zawarcia małżeństwa. Wizyta w USC w Siennie jest potrzebna do tego, aby wybrać termin ceremonii, podać niezbędne dane osobowe oraz wybrać świadków, którzy będą obecni na ślubie. Ile trzeba czekać na ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sienno? Czas oczekiwania na ceremonię uzależniony jest od liczby złożonych wcześniej wniosków o ślub. Zazwyczaj na ślub cywilny w Siennie trzeba poczekać kilka tygodni lub nawet miesięcy. Warto więc zarezerwować termin z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że ślub odbędzie się w odpowiednim czasie. Ile kosztuje ślub cywilny w Sienno? W Urzędzie Stanu Cywilnego w Sienno opłata za ślub wynosi 84 złote oraz dotyczy ona sporządzenia aktu małżeństwa. Dodatkowo, jeśli para chce, aby ślub odbył się w miejscu innych niż sala ślubów USC w Siennie, na przykład w plenerze, trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Sienno

Liczba wyświetleń: 171Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS