Urząd Stanu Cywilnego Starogard Gdański – USC Starogardu Gdańskiego

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Starogard Gdański – USC Starogardu Gdańskiego

Urząd Stanu Cywilnego w Starogardzie Gdańskim kontakt, adres, telefon. Ślub cywilny w USC Starogard Gdański. Akt urodzenia, zgonu ślubu Urząd Stanu Cywilnego Starogard Gdański.

Urząd Stanu Cywilnego w Starogardzie Gdańskim kontakt

W celu skontaktowania się z instytucją rejestrującą stan cywilny w Starogardzie Gdańskim, petent może wybrać jeden z wielu dostępnych kanałów kontaktu. Najpopularniejszą opcją jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania poprzez rozmowę z pracownikiem USC Starogardu Gdańskiego. Placówka jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Starogard Gdański kontakt prowadzi również poprzez pocztę e-mail. Informacje zwrotne przesyłane są w przeciągu kilku dni. Ostatnią możliwością na uzyskanie kontaktu z USC w Starogardzie Gdańskim jest wysłanie listu na adres korespondencyjny placówki. Przy wysyłaniu wiadomości mailowej należy pamiętać o podaniu swojego imienia i nazwiska i adresu zamieszkania. 

Urząd Stanu Cywilnego w Starogardzie Gdańskim godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Starogardzie Gdańskim działa zgodnie z ustalonym harmonogramem pracy. Obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Starogard Gdański godziny otwarcia zostały ustalone od poniedziałku do piątku tak aby jak największa ilość mieszkańców Starogardu Gdańskiego mogła zrealizować formalności. Aktualne godziny otwarcia USC Starogard Gdański zamieszczono powyżej. Warto pamiętać, aby sprawdzić możliwość rezerwacji terminu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Starogardzie Gdańskim, przed planowaną wizytą.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Starogard Gdański

Adres: Gdańska 6, 83-250 Starogard Gdański

Telefon: 58 530 61 42,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Starogard Gdański:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-17:00
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Starogardzie Gdańskim

Aby uzyskać informacje na temat stanu cywilnego, takie jak narodziny, śluby, rozwody i zgony, można skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Starogardzie Gdańskim. Aby zagwarantować rzetelność informacji, Urząd Stanu Cywilnego Starogard Gdański przechowuje akty stanu cywilnego w swoim archiwum, a osoby zainteresowane mogą wnioskować o ich aktualizację lub uzyskać kopie dokumentów. Działalność USC w Starogardzie Gdańskim odgrywa ważną rolę w zapewnieniu dokładnych informacji o stanie cywilnym osób.

Urzędzie Stanu Cywilnego w Starogardzie Gdańskim ślub

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Starogardzie Gdańskim to jedna z form zawierania związków małżeńskich. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Starogard Gdański? Czas oczekiwania może być różny, zależnie od terminów wolnych i obłożenia Urzędu Stanu Cywilnego w [miesie]. Dlatego warto zgłosić swoją prośbę o ustalenie terminu ślubu z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Starogardzie Gdańskim przed ślubem? Przede wszystkim, należy złożyć odpowiedni wniosek o zawarcie małżeństwa. Wraz z nim należy dostarczyć określone dokumenty, takie jak zaświadczenia o stanie cywilnym oraz dowody osobiste lub inne dokumenty potwierdzające tożsamość. Ile kosztuje ślub cywilny Starogard Gdański? Koszty zawarcia małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego w Starogardzie Gdańskim są niewielkie. Obowiązkowa jest jedynie opłata za sporządzenie aktu małżeństwa, która wynosi 84 złote. Jednak w przypadku decyzji o odbyciu się ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego w Starogardzie Gdańskim, te koszty mogą się powiększyć.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Starogard Gdański

Liczba wyświetleń: 299Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS