Urząd Stanu Cywilnego Strzelce Krajeńskie – USC Strzelec Krajeńskich

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: lubuskie

Urząd Stanu Cywilnego Strzelce Krajeńskie – USC Strzelec Krajeńskich

Urząd Stanu Cywilnego w Strzelcach Krajeńskich adres, kontakt, numer. Telefony USC Strzelce Krajeńskie godziny otwarcia. Urząd Stanu Cywilnego Strzelce Krajeńskie odpis aktu stanu cywilnego.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego [miatso]

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Strzelcach Krajeńskich można uzyskać telefonicznie, mailowo lub też osobiście. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny z USC w Strzelcach Krajeńskich, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Nie wszystkie sprawy można załatwić przez telefon, z tego względu Urząd Stanu Cywilnego Strzelce Krajeńskie udostępnia również inne kanały kontaktowe. Często wymagana jest osobista wizyta w USC Strzelce Krajeńskie. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Strzelce Krajeńskie kontakt prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Strzelcach Krajeńskich

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Strzelcach Krajeńskich lub osobistym odwiedzeniem placówki, warto, jest zapoznać się z jej godzinami w otwarcia. To właśnie wtedy Urząd Stanu Cywilnego w Strzelcach Krajeńskich umożliwia kontakt. USC Strzelce Krajeńskie otwarty jest we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Strzelce Krajeńskie godziny otwarcia ustala zgodnie z potrzebami odwiedzających go petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Strzelce Krajeńskie

Adres: Wolności 48, 66-500 Strzelce Krajeńskie

Telefon: 95 763 63 07,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Strzelce Krajeńskie:

  • Poniedziałek 7:30-16:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:30

Miasto Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Strzelcach Krajeńskich to instytucja publiczna, która zajmuje się rejestrowaniem stanu cywilnego osób zamieszkujących na terenie Strzelec Krajeńskich. Do zadań USC Strzelce Krajeńskie należy rejestracja urodzeń i zgonów oraz zawieranie małżeństw. W instytucji można uzyskać również niezbędne dokumenty dotyczące stanu cywilnego, takie jak odpisy aktów urodzenia czy zaświadczenia o stanie cywilnym.

Urząd Stanu Cywilnego w Strzelcach Krajeńskich akt zgonu

Aby otrzymać dokument potwierdzający zgon, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Strzelcach Krajeńskich, przedstawiając dokument tożsamości oraz podając dane zmarłej osoby, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Strzelcach Krajeńskich zależy od obciążenia Urzędu i trybu składania wniosku. Można mieć jednak pewność, że Urząd Stanu Cywilnego Strzelce Krajeńskie akt zgonu wyda w dniu zgłoszenia śmierci. 

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Strzelce Krajeńskie

Liczba wyświetleń: 107Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS