Urząd Stanu Cywilnego Strzelce Opolskie – USC Strzelców Opolskich

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: opolskie

Urząd Stanu Cywilnego Strzelce Opolskie – USC Strzelców Opolskich

Urząd Stanu Cywilnego Strzelce Opolskie ślub. Strzelce Opolskie urząd stanu cywilnego kontakt, adres, telefon. Kontakt przez telefon z Urzędem Stan Cywilnego w Strzelcach Opolskich.

Urząd Stanu Cywilnego w Strzelcach Opolskich kontakt

Jeśli potrzebne jest skontaktowanie się z urzędem rejestrującym stan cywilny w Strzelcach Opolskich, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktowych. Możliwe jest osobiste odwiedzenie urzędu, jednak zwykle wymaga to wcześniejszego umówienia wizyty, zwłaszcza w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywnie, Urząd Stanu Cywilnego Strzelce Opolskie kontakt prowadzi przez telefon. Można także napisać e-mail do USC w Strzelcach Opolskich, opisując swoje problemy lub prośby, pracownik odpowie do kilku dni roboczych. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Strzelce Opolskie kontakt realizuje w wyznaczonych godzinach.

Urząd Stanu Cywilnego w Strzelcach Opolskich godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Strzelcach Opolskich działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ma określone godziny otwarcia w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem ustawowych dni wolnych od pracy. Aby sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w [miescie], można skorzystać z oficjalnej strony internetowej lub skontaktować się z placówką. Nie ma wątpliwości, że Urząd Stanu Cywilnego godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców Strzelców Opolskich.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Strzelce Opolskie

Adres: plac Myśliwca 1, 47-100 Strzelce Opolskie

Telefon: 77 404 93 15,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Strzelce Opolskie:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Strzelcach Opolskich

Urząd Stanu Cywilnego w Strzelcach Opolskich jest miejscem, gdzie zarejestrowane są najważniejsze wydarzenia w życiu człowieka, takie jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. Urząd ten działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i jest odpowiedzialny za rejestrację tych wydarzeń oraz przechowywanie dokumentów z nimi związanymi. W ramach swojej działalności Urząd Stanu Cywilnego Strzelce Opolskie rejestruje narodziny, wydaje akty stanu cywilnego, rejestruje małżeństwa, rozwody i zgony. Dodatkowo USC Strzelce Opolskie ten zajmuje się aktualizacją i archiwizacją dokumentów oraz udzielaniem informacji o stanie cywilnym osób fizycznych.

Jak uzyskać odpis aktu zgonu w Strzelcach Opolskich?

Aby uzyskać odpis aktu zgonu, należy zwrócić się do Urzędu Stanu Cywilnego w Strzelcach Opolskich. Wniosek o odpis aktu zgonu powinien zawierać dane osoby, której dotyczy akt, takie jak imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia oraz dane dotyczące zgonu. Po złożeniu wniosku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Strzelcach Opolskich i dokonaniu opłaty odpis aktu zgonu zostanie wydany petentowi

Urząd Stanu Cywilnego Strzelce Opolskie ślub

Urząd Stanu Cywilnego Strzelce Opolskie jest miejscem, w którym można zawrzeć związek małżeński. W celu rejestracji małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego Strzelce Opolskie należy złożyć tam stosowny wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi tożsamość, takimi jak dowody osobiste lub paszporty. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Strzelce Opolskie? Czas oczekiwania na ślub w USC Strzelce Opolskie zależy od wielu czynników, takich jak sezon, liczba zamówionych ceremonii i dostępność sali ślubnej. Aby uniknąć długiego oczekiwania, warto jak najwcześniej zgłosić swój zamiar zawarcia małżeństwa i zarezerwować termin. W każdym przypadku najlepiej skontaktować się bezpośrednio z Urzędem Stanu Cywilnego Strzelce Opolskie, aby uzyskać szczegółowe informacje i ustalić najlepszy termin. Organizowany przez Urząd Stanu Cywilnego Strzelce Opolskie ślub może odbyć się poza siedzibą instytucji. Taką chęć należy złożyć odpowiednio wcześniej, a także dokonać opłaty związanej z taką usługą.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Strzelce Opolskie

Liczba wyświetleń: 134Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS