Urząd Stanu Cywilnego Szydłowiec – USC Szydłowca

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Szydłowiec – USC Szydłowca

Urząd Stanu Cywilnego Szydłowiec kontakt, telefon. Akt małżeństwa i aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Szydłowcu. Godziny otwarcia USC Szydłowiec.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Szydłowiec

Wszelkie potrzebne informacje na temat Urzędu Stanu Cywilnego w Szydłowcu, można uzyskać, kontaktując się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Szydłowiec kontakt umożliwia na parę sposobów. Skontaktować z USC w Szydłowcu można zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Przed kontaktowaniem się z USC w Szydłowcu, warto, jest sprawdzić jego godziny otwarcia.

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Szydłowiec kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Zarówno podczas połączenia telefonicznego jak i konwersacji mailowej można uzyskać potrzebne wsparcie. Warto mieć na uwadze, że większość spraw nie może być zrealizowana telefonicznie i konieczna będzie stacjonarna wizyta w siedzibie USC Szydłowca.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Szydłowcu

Urząd Stanu Cywilnego w Szydłowcu jest otwarty od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty oraz w niedziele obecnie USC w Szydłowcu nie obsługuje interesantów. Warto także wiedzieć o tym, że Urząd Stanu Cywilnego Szydłowiec godziny otwarcia udostępnia do wglądu, dzięki czemu petenci mogą dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz uniknąć stania w niepotrzebnych kolejkach.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Szydłowiec

Adres: Rynek Wielki 1, 26-500 Szydłowiec

Telefon: 48 617 86 43,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Szydłowiec:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego Szydłowiec

Urząd Stanu Cywilnego w Szydłowcu zajmuje się rejestracją urodzeń, małżeństw oraz zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego. Dodatkowo, USC w Szydłowcu wydaje odpisy skrócone oraz zupełne z aktów stanu cywilnego. Wydanie takiego dokumentu po raz pierwszy jest całkowicie bezpłatne. Trzeba jednak pamiętać, że w sytuacji w której petent zagubi dokument wydany przez USC Szydłowiec może zwrócić się o wydanie nowego odpisu. Każdy kolejny wydany przez placówkę odpis to dodatkowe koszty.

Urząd Stanu Cywilnego Szydłowiec akt zgonu

Aby dostać dokument potwierdzający zgon, trzeba złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Szydłowcu, i przedstawić dokument tożsamości, a także podać dane personalne zmarłego, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Jeśli osoba zmarła za granicą, może być wymagane dostarczenie dodatkowych dokumentów, takich jak przetłumaczony na język polski akt zgonu lub zaświadczenia o zgonie wydane przez władze danego kraju. Urząd Stanu Cywilnego Szydłowiec akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Szydłowiec

Liczba wyświetleń: 350Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS