Urząd Stanu Cywilnego Tarczyn – USC Tarczyna

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Tarczyn – USC Tarczyna

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Tarczynie przez telefon. Aktualne godziny otwarcia USC Tarczyn. Odpisy aktów stanu cywilnego w Tarczynie.

Urząd Stanu Cywilnego w Tarczynie kontakt

W celu skontaktowania się z instytucją rejestrującą stan cywilny w Tarczynie, petent może wybrać jeden z wielu dostępnych kanałów kontaktu. Najpopularniejszą opcją jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania poprzez rozmowę z pracownikiem USC Tarczyna. Placówka jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Tarczyn kontakt prowadzi również poprzez pocztę e-mail. Informacje zwrotne przesyłane są w przeciągu kilku dni. Ostatnią możliwością na uzyskanie kontaktu z USC w Tarczynie jest wysłanie listu na adres korespondencyjny placówki. Przy wysyłaniu wiadomości mailowej należy pamiętać o podaniu swojego imienia i nazwiska i adresu zamieszkania. 

Urząd Stanu Cywilnego w Tarczynie godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Tarczynie działa zgodnie z ustalonym harmonogramem pracy. Obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Tarczyn godziny otwarcia zostały ustalone od poniedziałku do piątku tak aby jak największa ilość mieszkańców Tarczyna mogła zrealizować formalności. Aktualne godziny otwarcia USC Tarczyn zamieszczono powyżej. Warto pamiętać, aby sprawdzić możliwość rezerwacji terminu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Tarczynie, przed planowaną wizytą.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Tarczyn

Adres: ul. Juliana Stępkowskiego 17, 05-555 Tarczyn

Telefon: 22 715 79 22,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Tarczyn:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-16:00

Urząd Stanu Cywilnego w Tarczynie

Urząd Stanu Cywilnego w Tarczynie jest miejscem, gdzie zarejestrowane są najważniejsze wydarzenia w życiu człowieka, takie jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. Urząd ten działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i jest odpowiedzialny za rejestrację tych wydarzeń oraz przechowywanie dokumentów z nimi związanymi. W ramach swojej działalności Urząd Stanu Cywilnego Tarczyn rejestruje narodziny, wydaje akty stanu cywilnego, rejestruje małżeństwa, rozwody i zgony. Dodatkowo USC Tarczyn ten zajmuje się aktualizacją i archiwizacją dokumentów oraz udzielaniem informacji o stanie cywilnym osób fizycznych.

Urząd Stanu Cywilnego Tarczyn ślub

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Tarczynie istnieje możliwość rezerwacji terminów na ślub, jednak należy pamiętać o tym, że dostępność terminów może być ograniczona ze względu na dużą liczbę rezerwacji w danym dniu. Ponadto, w przypadku sezonu ślubnego, Urząd Stanu Cywilnego Tarczyn zachęca aby wcześniej rezerwować terminy, nawet kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu, aby uniknąć problemów z dostępnością.

Ślub cywilny w Tarczynie jest często wybieraną opcją przez mieszkańców. Warto wiedzieć, że usług nie jest bezpłatna. Narzeczeni poza formalnościami w USC Tarczyn muszą również dokonać opłaty administracyjnej. Urząd Stanu Cywilnego [miatso] ślub może przeprowadzić również poza swoją siedzibą. Trzeba wiedzieć, że taka możliwość jest dodatkowo płatna.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Tarczyn

Liczba wyświetleń: 389Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS