Urząd Stanu Cywilnego Węgrów – USC Węgrowa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Węgrów – USC Węgrowa

Kontakt do Urzędu Stanu Cywilnego w Węgrowie. Godziny otwarcia USC Węgrów dostępne na stronie. Jak uzyskać akt stanu cywilnego w Urzędzie Stanu Cywilnego Węgrowa.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Węgrów

Wszelkie potrzebne informacje na temat Urzędu Stanu Cywilnego w Węgrowie, można uzyskać, kontaktując się z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Węgrów kontakt umożliwia na parę sposobów. Skontaktować z USC w Węgrowie można zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Przed kontaktowaniem się z USC w Węgrowie, warto, jest sprawdzić jego godziny otwarcia.

Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Węgrów kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Zarówno podczas połączenia telefonicznego jak i konwersacji mailowej można uzyskać potrzebne wsparcie. Warto mieć na uwadze, że większość spraw nie może być zrealizowana telefonicznie i konieczna będzie stacjonarna wizyta w siedzibie USC Węgrowa.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Węgrowie

Urząd Stanu Cywilnego w Węgrowie jest otwarty od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty oraz w niedziele obecnie USC w Węgrowie nie obsługuje interesantów. Warto także wiedzieć o tym, że Urząd Stanu Cywilnego Węgrów godziny otwarcia udostępnia do wglądu, dzięki czemu petenci mogą dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz uniknąć stania w niepotrzebnych kolejkach.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Węgrów

Adres: Gdańska 2, 07-100 Węgrów

Telefon: 25 792 28 87,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Węgrów:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-16:00

Urząd Stanu Cywilnego w Węgrowie

Urząd Stanu Cywilnego w Węgrowie to instytucja, której głównym zadaniem jest zarejestrowanie i zachowanie ważnych wydarzeń w życiu człowieka, takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgon. Urząd Stany Cywilnego Węgrów działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. W ramach swoich działań Urząd rejestruje narodziny, nadaje imiona i nazwiska, wydaje akty urodzenia, rejestruje małżeństwa i rozwody oraz rejestruje zgony. Ponadto USC [miatso] ten odpowiada za aktualizację i archiwizację dokumentów związanych z tymi zdarzeniami oraz udzielanie informacji o stanie cywilnym mieszkańców Węgrowa.

Urząd Stanu Cywilnego Węgrów ślub

Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] to miejsce, gdzie można oficjalnie zawrzeć związek małżeński. W placówce istnieją specjalnie przystosowane sale, w których można zorganizować uroczystość ślubną i przypieczętować swoją miłość przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Węgrowie oraz swoimi najbliższymi. Zatrudnieni w USC Węgrowa pracownicy dokładnie przeprowadzą parę przez proces zawarcia małżeństwa, udzielą niezbędnych porad i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją związku. Po ceremonii para otrzyma akt małżeństwa, który jest ważnym dokumentem potwierdzającym zawarcie związku. Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] ślub może przeprowadzić również w plenerze na życzenie narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Węgrów

Liczba wyświetleń: 383Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS