Urząd Stanu Cywilnego Wieliszew – USC Wieliszewa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Wieliszew – USC Wieliszewa

Urząd Stanu Cywilnego Wieliszew terminy ślubów. USC Wieliszew kontakt, telefon, adres. Urząd Stanu Cywilnego w Wieliszewie akt urodzenia, zgonu.

Urząd Stanu Cywilnego w Wieliszewie kontakt

Kontakt z urzędem Stanu Cywilnego w Wieliszewie można nawiązać na kilka sposobów. Możliwe jest osobiste udanie się do Urzędu Stanu Cywilnego w Wieliszewie w celu załatwienia sprawy na miejscu. W takim przypadku należy zwykle wcześniej umówić się na wizytę, zwłaszcza jeśli chodzi o rejestrację małżeństwa.

Urząd Stanu Cywilnego Wieliszew kontakt zdalny prowadzi przez telefon. Można zadzwonić do Urzędu Stanu Cywilnego Wieliszew i porozmawiać z pracownikiem, który pomoże rozwiązać problem lub udzieli odpowiedzi na pytania. Zainteresowane osoby mogą także napisać e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Wieliszewie, podając swoje pytania lub prośby. Ostatnim sposobem jest przesłanie listu do Urzędu Stanu Cywilnego w Wieliszewie. Warto jednak pamiętać, że czas odpowiedzi może być nieco dłuższy niż w przypadku kontaktu przez inne kanały. Ważne jest, aby przy każdym kontakcie z Urzędem Stanu Cywilnego podać imię i nazwisko, a także numer telefonu lub adres e-mail, dzięki czemu urząd będzie mógł się z nami skontaktować w razie potrzeby.

Urząd Stanu Cywilnego w Wieliszewie godziny otwarcia

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Urząd Stanu Cywilnego w Wieliszewie, jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy, takich jak święta państwowe lub lokalne. Wszystkie godziny funkcjonowania Urzędu Stanu Cywilnego w Wieliszewie z pewnością zostały podane na oficjalnej stronie internetowej urzędu. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Wieliszew godziny otwarcia dostosował do potrzeb klienta. Warto skontaktować się z USC Wieliszew chcąc uzyskać informacje na temat dodatkowych dyżurów pracowników w weekendy.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Wieliszew

Adres: ul. Modlińska 1, 05-135 Wieliszew

Telefon: 22 782 18 85,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Wieliszew:

  • poniedziałek 8:00-18:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-16:00

Urząd Stanu Cywilnego Wieliszew

Urząd Stanu Cywilnego w Wieliszewie zajmuje się rejestracją urodzeń, małżeństw oraz zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego. Dodatkowo, USC w Wieliszewie wydaje odpisy skrócone oraz zupełne z aktów stanu cywilnego. Wydanie takiego dokumentu po raz pierwszy jest całkowicie bezpłatne. Trzeba jednak pamiętać, że w sytuacji w której petent zagubi dokument wydany przez USC Wieliszew może zwrócić się o wydanie nowego odpisu. Każdy kolejny wydany przez placówkę odpis to dodatkowe koszty.

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Wieliszew

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Wieliszew to jedna z najpopularniejszych form zawierania związku małżeńskiego. Podczas ceremonii, para składa przysięgę przed kierownikiem USC Wieliszewa, który dokonuje rejestracji małżeństwa i wydaje akt ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Wieliszew ślub może przeprowadza zarówno w sali do tego przeznaczonej w siedzibie placówki jak i w plenerze. Trzeba pamiętać, że za ślub w plenerze Urząd Stanu Cywilnego Wieliszew pobiera dodatkową opłatę od narzeczonych.

Aby zawrzeć ślub cywilny konieczna jest wizyta w placówce celem której jest weryfikacja danych narzeczonych oraz rezerwacja terminu. Urząd Stanu Cywilnego Wieliszew terminy ślubów udostępnia narzeczonym, warto wziąć pod uwagę czas oczekiwania i umówić wizytę w instytucji odpowiednio wcześnie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Wieliszew

Liczba wyświetleń: 405Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS